1. KOŞU

WHAZE (3), 12 Mayıs'ta Saint Cloud'da 1600 metre mesafede iyi koştu.  Bugün burada ilk şans ona verilmeli. Benzer şekilde Deauville'de üçüncü olan OMMEEL (1) de iddialı isimler arasında gösterilebilir. ZEALANDIA (2), Eylül ayında St Cloud'da iyi bir dördüncülük elde etmişti. Burada dikkat çeken bir başka isim. İlk kez koşacak olan MOON PALACE (7), iyi bir orjine sahip. is well bred and deserves a market check.
2. KOŞU

LADY PORTIA (4), Mart ayında yedinci olduğu yarışta favoriydi. Boudot'un binmiş olması dikkat çekiyor. Jean-Claude Rouget tarafından antrne edilen ULTRAMARINE (5)'in katıldığı iki koşuda da genel görüntüsü iyiydi.  SHARIQ (1), son iki yarışı 1600 metredeydi, bugünkü mesafe daha uygun görünüyor. BEST STEP (6), yedinciliklerinde yakın ara geçildi. Bugün mesafe kısaltmış olması işine yarayabilir. 


3. KOŞU

İkide iki yapan NATURAL PATH (5), normal şartlar altında kendi yarışını yaparsa bu grubu da geçer.

NAT KING (4) katıldığı son grup 3 koşuda kazanan atın 7 boy gerisinde bitirdi.  ZEIGFELD (3), Haziran ayında burada kazandığından beri koşmuyor. Ancak ters bir yarış gelebilir. Listed koşudaki sekizinciliği epey kötü olan ICATCHER (2) yarış görmüş olmasıyla değerlendirilebilir.

4. KOŞU

Andre Fabre tarafından antrene edilen HAVASU (5), geçen sene ilk yarışında çok kötü bir performans sergilemişti. Ama usta antrenörü işini bilir. Ekürisi VINTERN (6) önde gitmeyi seven bir safkan. Son koşusunda ikinci olan MERCI POUR TOUT (7) mesafenin uygunluğu ile gözden kaçmamalı. CAP SKIRRING (10), Şubat ayındaki ilk startında yeteri kadar iyiydi.

5. KOŞU

AZANO (3), Haziran ayında Grup 3 kazandı. Ondan sonraki koşularında ise Grup 1 ve Grup 2'de başarısız oldu. Bugün yine dengi rakiplerle koşuyor. DEVIL (7), geçen sene Grup 3 kazandı ve ardından Grup 2'de plase yaptı. Bu yıl ilk yarışı yine Grup 3'teydi ama başarısız oldu. Yarış görmesi avantaj. MILORD'S SONG (1), son katıldığı Grup 3 yarışta ikincilik elde etti. Şanslılar arasında. STUNNING SPIRIT (2) Ağustos ayından Grup 3 yarışta plase yaptı. Son Chantilly yarışında formda göründü.6. KOŞU

TONNENCOURT (1), çok sert grupta listed yarışta iyi yerde bitirdikten sonra uzun zamandır pistlerden uzak kaldı. Bugün iyi bir geri dönüş yapabilir.  URWALD (6), Nisan 2019'da listed yarış kazandı ve birçok kez de Grup yarışlarda mücadele etti. Bugün denk grupta start alacak. 

MIDNIGHT SHINE (5) , iki yarış önce hadikap koşu kazandı. TAKUENDO (11) şartlı yarışlarda istikrarlı bir at. İlk defa handikap koşacak.  RIMINI (7), sürpriz durumda katıldığı son handikap koşusunda ikinci oldu. ECOLO (10) da en azından plase için iddialı olacaktır. 

7. KOŞU

BIBI VOICE (3) güçlü grupta handikap yarış kazanan safkan bugün daha alt grupta koşacak olmasıyla ilk şansa sahip. JAAYIZ (2), üst üste birinciliklerinin ardından iki kez beşinci oldu ve sonuncusunda kazanan atın 1 boy gerisindeydi. Bugünkü rakipleri daha uygun. 

Compaigne'de sürpriz bir sonuca imza atan MOLLY SUNSHINE (8) ile yarış gören CALAF (5) ikilisi daha sonra düşünülmesi gereken safkanlardır.8. KOŞU

TARIDA (3) üst üste iki handikap yarışta ikincilik elde eden safkan bugün kalite jokeyiyle yarışı kazanmaya çok yakın duruyor.

Handikapta ilk defa mücadele edecek olan DELTA SPIRIT (1) ile CHASING GOLD (5) ikilisi favorinin hatasını kollayacak safkanlardır.

İki plasesi dikkat çeken MISS BELIEVE (12), bugün hem üst gruba gelen hem de kazandığı yarışa göre daha ağır kilo ile  koşacak olan MY CHARMING PRINCE (4) ikilisi ise geniş kuponlarda şans verilebilecek atlardır.9. KOŞU

Son beş koşusunda da ikincilik elde eden KENDISS (1) ağır kilosuna rağmen, şampiyon jokeyi ile ilk şansa sahiptir. Dört ay ara sonrasın iki kez pist eçıkarak maidende kazanan ve ardından şartlı yarışta plasede yer bulan SNIFTER (2) favorinin en ciddi rakibidir.  Bugün daha kısa mesafede koşacak olan VIVI BONNEBOUILLE (3) ile bomboş kilosu ile BELLE IMPRESSION (12) da yarış içerisinde şans bulmasını beklediğimiz safkanlardır.