Günün ilk ayağında Kâinat ile anneden kardeş olan Pasaklı Kontes'in babası King Alex yavrularından çimde koşan isimler de var. Ben başarılı olacağı düşüncesindeyim ablası da daha önce iyi yarışlar yapmış Ankara'da birçok yarış kazanmıştı.

Akon kısa mesafeli yarışlarda iyi performans sergileyen isim Pressing yavrusu İngiliz aygırlar arasında en geç açılan isimlerden. Üç ay aradan sonra yarış gösterildi bugün kazanmanın en büyük adayı olacaktır.

Gümbür gümbür önde boş kaldığında iyi yarışlar çıkarıyor inatçı yapısı var jokeyi de önde kaçan yarışlarda başarılı ben en yakın takip olarakTatvan Beyi'ni görüyorum.

Bitcoin ekurisi de en az kendisi kadar iyi bir isim ve güzel tempo veriyor kendisine güzel bir tempo ayarlıyor. Bitcoin son yarışında ekuürisiz çıktı Good Cury gibi bir isme hakim olması zordu bir de önde temposu bozulmadı kaçırmamak için mücadele verirken bir de baktı ki Cooger sprint ile geliyor. Üçüncülük ile ayrıldığı yarıştan sonra dinlendi Hasafet neredeyse 6 7 günde bir koşuyor. Tek rakibi More Than A Game olacaktır ama ben Bitcoin'in hakim gruba hakim olmasını bekliyorum günün bankosu olarak öneriyorum.

Maicon anne babası Medicean daha önce adından sık sık söz ettirmiş bir isim o da bir Machiavellian temsilcisi ben Kaneko ile uyumlu olacağını düşünüyorum. Zira diğer seneki çekim hakkı da Kaneko'dan yana kullanılmış. Etkili kan hattı ile kazanmaya yakın görüyorum.


YANARTAŞ: Tay satışlarından 100.000 TL bedel ile satın alınan Yanartaş bu koşu için yapmış olduğu dereceli galopları ve usta jokeyi Mehmet Kaya'nın biniyor olmasıyla rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

BAD GİRL: Amazing Love'a fotoda mağlup olduktan sonra sürdirek çıktığı yarışta Lady Carina'ya geçiln kısrak bu kez ekürisi ile beraber koşacak ve mesafenin uzaması da bir hayli işine gelecek. Grubun denkliğini de göz önüne alırsak favori hanesinde yer vermek daha doğru olacaktır.