1. KOŞU

Son altı yarışındaki iki birinciliği ve ikinciliği ile oldukça istikrarlı bir görüntü sergileyen 5 VERDICT IS IN, bu pist ve mesafedeki son üçüncülüğündeki rakiplerinden daha uygunları ile bir araya geliyor. O koşusunda bazı şanssızlıklar yaşayan safkan, bugün benzer bir performans sergilerse kazanacaktır. Bu ayın başında çim pistte burun farkıyla kazandığı koşunun son düzlüğünde çok iyi görünen 2 İnterest, bugün yeni antrenörü ile ilk birinciiğine imza atmak için mücadele edecek. Ara sonrası ikinci yarışında çok etkili görünmeyen 1 Bahamian Park, bir önceki yarışında olumlu bir görüntüye sahip olmasıyla bugün şanslılar arasında. 

2. KOŞU

İç kulvar avantajına sahip olan ve bu koşu için yapmış olduğu galopları etkili duran 1 BRAND, burada katıldığı son mücadelede çok kötü bitirse de bundan daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip. En dış kulvardan çıkacak olan 11 Hail Michigan, kum piste döndüğü son koşusunda bir boydan az farkla kaybetti. O günden bu yana yaptığı çalışmalar da iyi olan safkan iddialılar arasında. Üst gruptan gelen 2 See The Pyramids de ihmal edilmeyecek isimlerden biri.


3. KOŞU

Sezon başında çim pistte yarış kazanan 4 FENTYNOLA, bugün yeniden kum piste dönmüş olması ve Luis Saez'in tercihi ile rakiplerinden bir adım önde duruyor. Daha önceki yarışlarından daha uygun rakiplerle koşacak olan ve iç kulvar avantajına sahip 1 Deckology, uzun mesafeden daha iyi koştuğu kısa mesafeye dönmüş olması ile mücadelenin içerisinde olacaktır. Bu tip gruplarda iyi yarışlara imza atan 4 Free Flayme, son dördüncülüğü ve hemen ondan önce elde ettiği ikincilikle formda olduğunu gösteriyor.


4. KOŞU

Del Mar Hipodromu'nda katıldığı yarışlarda gücünün küçük bir kısmını gösteren 3 AWESOME ELLA, orada favori olarak katıldığı son yarışında üç boy farkla altıncılıkta kaldı. Bu yarış öncesi yaptığı çalışmalarda çok iyi dereceler çıkarmış olmasıyla yeniden form tutmuşa benziyor. Kariyerinin ilk koşusunda beşincilikte kalan 1 Mo Of The West, bugün iç kulvardan çıkacak olmasının yanı sıra Tyler Gaffoline'in de binmesiyle çok şanslı. Son koşusunda benzer mesafede ikincilik elde eden 2 Aizu, bugün daha iyisini yapabilecek durumda. 


5. KOŞU

Şubat ayında henüz ikinci startında bundan çok daha sert bir grupta Aqueduct'ta kazanan 3 AWESOME PARTY, son dördüncülüğünde akıllardaki bütün şüpheleri giderdi. Bu seviye gruplarda iyi yarışlar yapan ve son koşusunda sert grupla karşılaşan 1 Chasing The Company'nin o yarışı görmezden gelinebilir. Safkan üç yarış önce Laurel'de beş boy farkla kazanmıştı. Benzer bir performans sergilerse birincilik mücadelesinin içinde olacaktır. 5 Steel Scehminn, son koşusunda çim pistte elde ettiği etkili birincilikte görüntüsünü kuma da yansıtabilirse iddialı olacaktır. 


6. KOŞU

Üst üste dört birincilik elde ettikten sonra, son yarışında son metrelerde enerjisi tükenen 1 DALARNA, bugün Tyler Gaffoline yerine Luis Saez ile piste çıkacak. İç kulvardan çıkacak olan safkan, bir kez daha potoyu önde geçebilir. 2 Flowmotion, iyi bir form yakalayarak bu pist ve mesafede üst üste iki birincilik elde etti. Bu gruplarda daima söz sahibi olan safkan bugün de iddialı olacaktır. Son koşusunu kazanan 4 High Noon Rider, bugün de benzer bir mücadeleye katılacak olup ilgilileri de çok formda. 


7. KOŞU

1 SNAP HOOK'un ilgilileri bugün akıllıca bir hamleyle safkanı bir alt gruba getirdiler. Çim pistteki son koşusundaki rakipleri çok sert olmasına rağmen dördüncülük çıkardı. Ancak safkanın en iyi performansları kum pistte. Son koşusunda iyi bir birincilik elde eden 2 Cowboy Bob'un antrenörü bu pistte oldukça başarılı. Bir araya geldikleri son koşularında Cowboy Bob'a geçilen 3 Congrat This, o yarışından sonra formunu çok ilerletti ve bir de yarış kazandı.