AT THE RACES GULFSTREAM AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU

Antrenör John Servis'in hazırladığı 7 GRUNTLED,  $230,000 dolara satın alındı ve iyi ellerde hazırlanmış olmasıyla burada ön plana çıkıyor. 6 Fulmini erken saatlerde yaptığı çalışmalarında burada iddialı olabileceğini gösteriyor. Ekürili 2 Big Daddy Dave de taylarda başarılı antrenörü Ralp Nicks ve bu tip atlara iyi binen jokeyi Emisael Jaramillo ile ön planda.


2. KOŞU

Son koşusunda 1200 metre mesafede gerilerden çok güçlü gelerek yakın ara bir ikincilik elde eden 5 NOWITNA RIVER'ın bugün uzayan yarışta koşunun en iddialı ismi olduğunu söylemek yerinde olur. 

Bu mesafeyi iyi koşan 3 Nothins Free ve 2 Grace's Drama ikilisi favorinin hata yapmasını bekleyecekler.3. KOŞU

5 WINNIPEG WONDER, son koşusunda aynı mesafede startla birlikte liderliği alan safkan, 55 ganyanla yarışı potoda kaybetti. Eğer bugün de öne erken düşerse rakiplerine dayanabilir. $375,000 bedelle satın alınan 8 Under The Oaks ile Wesley Ward'ın antrene ettiği 10 American Goddess ikilisi yarıştaki en ciddi rakiplerdir. 

4. KOŞU

6 Salsa Rita, iki yarış önce 1100 metre mesafede buradaki rakibi 1 Suz'u geçmişti.  Onu da BABY ICE geçti.  Aynı zamanda yarışın favorisi 5 Gilda F'i de mağlup etti. Bugün yine benzer bir senaryo izlenebilir.

5. KOŞU

4 FIAMMA MAMMA, bu pist ve mesafedeki son ikinciliğinde 1 Union Lane, Kaufy Futures ve I'm That Bird'ü gerisinde bıraktı. Bugün, o yarışta en az onun kadar iyi mücadele eden Union Lane ile birlikte değerlendirilebilir.6. KOŞU

5 POSEIDONS PRINCESS, kariyerinin ilk koşusunda kendisine güvenenleri yanıltmadı. Artan yarış tecrübesi ve ilerleyen form durumu ile üst üste ikinci birinciliğini alabilir. İstikrarlı safkan 7 Say Adios ile üst üste ikincilikler yaparak aşama kaydeden 2 Blessed Beast koşuda iddia sahibi diğer safkanlardır.

EDİTÖR: At The Races burada 1 numaralı GİOELLI'yi önermemiş ancak safkan Amerika'da koşunun favorisi. Grubun en tecrübeli atı olmasının yanı sıra, çok daha sert gruplarda iyi yerlerde bitirdiğini söylemek gerek.7. KOŞU

1 VENEZUELAN HUG, üçüncü koşusunda bu mesafede rakiplerine 5 boy fark atarak kazanırken klasını gösterdi. Bugün İrad Ortiz deklaresi ilgililerinin safkana ne kadar güvendiğinin de bir göstergesi. En iç kulvardan çıkacak olmasıyla iyi yer tutacak ve yarış içerisinde bir aksilik yaşamazsa buradan da birincilik çıkaracaktır. 

9 Bad Beat Brian ve 12 Givemetwenty bu safkanın hata yapmasını bekleyecekler.

8. KOŞU

3 WIN WITH PRIDE, Aquedusct'ta çok daha yüksek ikramiyeli mücadelelerde koşmuş bir safkan. Bugün ilk kez Gulfstream'de piste çıkıyor ve rakipleri gerçekten de daha öncekilere göre zayıf. Binicisi büyük bir hata yapmazsa kazanabilir.

6 Small Fortune'un ara sonrası kazandığı yarış harikaydı. 2 Yodel E. A. Who ve 4 Cajun Firecracker de üst gruptan gelen diğer atlar.9. KOŞU

7 UNCONQUERED LEA, benzer yarışta ikinci olurken Mystic Lancelot ve Bless The Kitten'ı geçmişti. Bugün de benzer bir performansla rakiplerini atlayabilir. Ara sonrası yarışında Tampa Bay'da üçüncü olurken çok yakın arayla kaybeden 5 Our Country favorinin sert rakibidir.