PRINCESSE MATHILDE: Dişilere mahsus bir koşu. Yarışa şöyle bir baktığımızda yüksek handikap puanıyla Princesse Mathilde hemen gözümüze çarpıyor. Safkan klas 1'de yarış kazanmış, listed koşu koşmuş ve bir de İngiltere'de handikap mücadeleye katılmış. Grupta en iyi yarışlara iştirak eden at olduğu söylenebilir. 

NI CHAU NI FROID: 6 aydan fazlaca bir süredir koşmasa da incelediğimiz zaman bugüne dek en iyi gruplarda koşan at olduğunu görebiliriz. Alexis Badel de Fransa'nın orta sınıf jokeylerinden biri. Bugün burada at binmesinin sebebi bu safkan olabilir. Eğer bu kadar arası olmasa ya da grupta rakip gördüğüm atların da uzun bir arası olsa banko yazardım.

KENOHOPE: Bugünkü jokeyi Theo Bachelot ile katıldığı son koşuda epey gerilerde bekleyip düzlükte çok iyi bir sprint atmış. Önde mücadele eden iki atı son 200 metrede yakalayıp son ana kadar kafa kafaya hücum etmeye devam etmiş ama potoda ikinci olmuş. Gruptaki atlara baktığımızda doğru düzgün tabelası olan bile yok. Bir önceki yarışı da neredeyse aynı senaryo ama öndeki iki atın 1 boy gerisinde kalmış. Bugün artık kazanacağı bir grup olduğunu düşünüyorum. Murat Kaya Fransa At Yarışı Tahminleri

2.3 // 1.6.4
2.3.5.1.4
6.5.2
4.1.7.11 // 10.12
5.1.8.9.11.2
4 KENOHOPE BANKO

36 TL // 135 TL