AT THE RACES GULFSTREAM AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU

8 SPECIAL INCLUSION ikinci olduğu gün buradaki rakibi 7 Darla'yı bir boy farkla geçti.  Gilberto Zerba'nın antrene ettiği safkan edindiği tecrübe ile bugün daha iyi koşacaktır.  3 Say Cheese, İrad Otiz tercihi ile dikkat çeken bir safkan.
2. KOŞU

7 STURGEON, üst grupta dah altı gün önce koştu. Ancak bu kez bir alt grupla mücadele edecek olması onu üst sıralara yerleştiriyor. 

13 Combination, 10 Earth ve 12 Black Jet could eğer pist kuma dönerse yarışın önde gelen isimleridir. 

3. KOŞU

1 TOFFEN, benzer gruptaki ikinciliği ile ilk şansı hak ediyor. Son kazandığı yarışın ardından 2 Hurricane Breeze de ihmale gelmez.

Bu mücadele kum pistte yapılırsa 5 Bird Map'in birinciliğin en güçlü adayı olduğunu söyleyebiliriz.4. KOŞU

Bir yaşlılığından$125,000 dolara satın alınan 1 DEEMED ESSENTIAL güçlü antrenörü Todd Pletcher ve iyi yarış hazırlıkları ile yarışın favorisidir. 3 Alpha Babe ve 9 Jill's A Hot Mess ile bir yarış gören 2 Race Day Speed burada ilgi çeken diğer taylar.

5. KOŞU:

10 CONQUISTADOR iyi form durumuna sahip ve son katıldığı koşuda ikinci olurken Positive Phil'e geçilmişti. 8 Lookin At Roses, son koşusunda favorimizin arkasında bitirmişti. 7 Vintage Kitten da gördüğü yarışların ardından sürpriz şansına sahip bir safkan.

6. KOŞU

9 ISLAND TAP, son koşusunda kum pistte iyi mücadele etti. Ondan önceki yarışında ise çim pistte çıktığı gibi bitirmişti. Bugün yeniden kazandığı pistte koşacak olması onu favori konumuna yükseltiyor. 2 Apache Brave, bu pist ve mesafedeki ikinciliğinin ardından çok iddialı olacaktır. 

1 Good Bye Greg ve 8 R Boy Evens ikilisi de geniş kuponlarda değerlendirilebilirler. 7. KOŞU

7 FLORA FANTASY, bu pist ve mesafedeki son üç yarışını da kazandı. Bugün ise yeni antrenörü ile ilk kez piste çıkıyor. Ayrı bir motivasyonla üst üste dördüncü birinciliğine uzanabilir.

3 Sayonara Baby, son koşusunda Flora Fantasy'nin gerisinde ikinci olmuştu. 1 How Sweep It Is de daha önce koştuğu rakibine geçilmişti.8. KOŞU

2 POSEIDON'S PASSION, bu yıl çim pistteki iki yarışını da kazandı. Süratli safkan bir üçüncüsünü bugün elde edebilecek durumda.

Maiden kazanan 6 Tweet Away Robin ve daha önce bu pist ve mesafede kazanan 11 Swirling Candy ikilisi favorinin ciddi rakipleridir.9. KOŞU

5 NIMBLE BEAST, 1400 metre mesafedeki ikinciliği çok iyiydi. Bugün aynı performansı tekrarlaması halinde kazanması normal sonuç olacaktır. 

6 Wind Ridge ve 7 Superhighway bugün öncekilerden daha zayıf rakiplerle koşacak olmalarıyla düşünülebilirler.