AT THE RACES MOULINS AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 

MEHANYDREAM (1), Vichy'de 1000 metre mesafede kazandıkta sonra üst üste ikinci birinciliğini arıyor. Bu mesafeye de yatkın olan safkan koşunun önde gelen ismidir. SPANISH TIME (2), son koşularında hep yakın ara bitiriyor. Vichy'deki son koşusunda da yakın ara bir altıncılık elde etti. Yarış kazanabilecek durumda.  SAVANE FOREVER (9), Lilbourne'deki üçüncülüğünde formda görünen safkan, bu kez daha kısa mesafeye geldi. BASSMATCHI (3) de sürprizde yer verilebilecek bir isim. 


2. KOŞU: 

BRIGANTINE (5), son startında çok güçlü bir performans sergileyerek dördüncü oldu. O yarışın ardından burada ilk şansı hak ediyor. SANT ANGELO (2), Strasbourg'da katıldığı mücadelede kendisine güvenenleri yanılttı. Yeniden şartlı koşuya dönmesi işe yarayabilir. IMPROVISING (3), burada en azından ilk üçte yer bulabilecek kapasitede. SILVER POKER (1)'un daha kısa mesafede koşacak olması performansına olumlu yansıyabilir.3. KOŞU: 

MAGIC LEG'S (8), kariyerinin ilk startındaki beşinciliği güven vericiydi. İkinsi koşusunda daha iyi bir performans bekliyoruz. PRINCESS MATHILDE (2), geçen yılı İngiltere'de tamamladı. Fransa'ya dönmüş olmasıyla daha iyi koşacağını düşünüyoruz. İki yarış önce plasede yer bulan KEA (4), zaman zaman iyi yarışlar yapıyor. STRIKE BOMBER (1), sürprizde şans bulabilir.

4. KOŞU: 

YORK CHOP (1), son üç koşusunda da kazanmaya çok yaklaştı. Vichy'deki üçüncülüğü dikkat çekiciydi. Burada ilk şans onun. BELLA KASTA (2), üç yarış önce kazandı. Bu sezon piste ilk kez çıkacak olmasıyla şans verilebilir. AMA WILD LIFE (3), geçen yılı iyi bir ikincilikle kapattı. Burada ilgi çekiyor. SOUNDPROOF (4), en azından plasede yer bulmaya çalışacak.5. KOŞU: 

ASFAAR (7), üç yarış önce kazanan safkan ardından iyi bir üçüncülük elde etti. Uzun aradan sonra yarış da görmüş olmasıyla koşunun önde gelen ismidir. BARNEVILLE (5), Angers'ta 2000 metre mesafeli yarışta üçüncü olurken formunu epey ilerlettiğini gösterdi. Yeniden benzer bir yarış yaparsa çok iddialı olur. KAILYN (2), Strasbourg'da az farkla da olsa kazanmıştı. Bugün başarısını tekrarlamaya çalışacak. NI CHAUD NI FROID (6) tabelanın iyi basamaklarından yer kapmak için uğraşacaktır.

6. KOŞU: 

Her yarışında formunu biraz daha ilerleten NOW WE KNOW (4) Le Croise Laroche'taki ikinciliği ile dikkat çekti. 7 ay aradan sonra ilk kez piste çıkıyor olsa da ön planda. KING SIYOUNI (1) son üç koşusunda da yakın aralarla kaybetti. Kazanabilecek durumda. WLADIMIR (3), üçüncü kez piste çıkacak olan safkanın daha önceki yarışlarına göre performansını yukarılara taşıyacağını düşünüyoruz. VEDELA DREAM (7) en azından tabela için koşacak.7. KOŞU:

AMAZONYA (4), Lyon'da sekizinci olduğu yarışta kazanan atla arasında pek bir fark yoktu. Daha önceki yarışları da iyi olan safkan ilk  şansa sahip. MAKENZO (9), aradan sonraki ilk yarışında Strasbourg'ta bir boy farkla kaybetti. Bu kez daha iyi koşacaktır. İstikrarlı safkan ZAVERNA (8) ile AZER (1) ikilisine sürprizde şans verilebilir.8. KOŞU: 

KENOHOPE (4), Lyon'da handikap yarışta ikinci olduktan sonra bu koşuyu kazanması bizi şaşırtmaz. 

SANDOSIDE (5), son koşusunda uzak fark yemedi. Burada yeniden değerlendirilebilir. ZALAYOUNI (9), son koşusunda üst grupta mücadele etmişti. Bugün yeniden kendi dengi atlarla koşacak. POWERMAN (6) kendini bu seviye yarışlarda ispatlamış bir safkan.