JOKEY İSTATİSTİKLERİ

ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİSelim Pusat İstanbul 2. Altılı Ganyan Tahminleri, At Yarışı Tahminleri, 28 Ekim


1. Koşu: Son Koşusunda üst grupta iyi bir yarış çıkartan Miss Eleni bugün kazanmaya yakın isim olarak görüyorum. Kosunun surprizini ise Küçük Matradan bekliyorum.

2. Koşu: Bariz foullere maruz kalmasına rağmen ikinci Olan Kepez Storm Halis Karataş tercihi ile yeniden start alacak kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. Küçük kuponlar alternatif tek olarak değerlendirebilir.

3. Koşu: Seddifi bu grubun çok üstünde bir isim mesafe kısa olması nedeniyle aranın etki etmemesini bekliyorum. Sağlam pedigrisiyle Shogundan sürpriz bekliyorum 

4. Koşu: Muhteşem bir potansiyele sahip olan Victory Flight Ahmet Çelik ile çok güzel bir birincilik elde etti ardından Ahmet Çelik başka bir atı tercihledi ve bu faktör ile kazandı. Bugün Halis Karataş ile rahat kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

5. Koşu: Formsuz atların arasında en yüksek potansiyeli isime yönelmek gerekmektedir. Uçansah koştuğu iki yarışta beklentilerin altında kalmış olsa da patlamak için çok müsait olacak bir koşu. Ben yine de Serdegeçer, Saygon, Önderefe ve Pirkanbaba ile rahat bir yarış izleme taraftarıyım.

6. Koşu: La Nouba bu grubun kaliteli isimlerinden biri ve verdiği aradan sonra yavaş yavaş form tutuyor. Favori hanesinde bu safkana şans tanıyacağım. Rakipleri şablonumda olacak.

ALTILI TAHMİNİM

4.1.8
5 KEPEZ STORM // 4.9.1.2.7
4.1.7.8.11.3
3 VICTORY FLIGHT BANKO
7.6.5.2.3
9.2.1.3

21.60 TL
129.60 TL