1. KOŞU

3 WHAZE, 16 gün önce Saint Cloud'daki ilk koşusunda güven verdi. Bugün mesafenin daha da uzaması safkanın çok işine gelecek olup daha iyi bir yarış bekliyoruz.

2. KOŞU

5 ULTRAMARINE, ilk startında Bordeaux'ta dördüncü olan safkan, daha sonra Deauville'de üçüncü olurken formunu ilerletmişe benziyordu. Bugün benzer bir yarış yapması onu üst sıralara taşıyacaktır. 

3. KOŞU

3 ZIEGFELD, şampiyon orjinine sahip olan safkan geçen yıl burada kazanırken yeteneklerini sergilemiş, kalitesini göstermişti. O yarış 1400 metredeydi ancak Derbi galibi babası New Approach'tan ötürü bu ve daha uzun mesafeler daha yatkın duruyor. 

5 Natural Path, ilk iki koşusunu kazanan safkan, bu kez bir üst grupta şans arıyor.  4 Nat King, son olarak listed yarışta mücadele etti ve gördüğü yarışlar onu rakiplerine göre avantaj sahibi yapıyor. 2 Icatcher da ara sonrası yarışında kötüydü ancak yarış görüp nefes açmış olması önemli. 1 Young Man de bugün üst gruba geldi.4. KOŞU

6 VINTERN, kariyerinin ilk startında elde ettiği dördüncülükle dikkatleri üzerine çekti. Frankel'in kızı, usta antrenör Andre Fabre tarafından antrene ediliyor ve pozitif sinyaller veriyor. 

3 Kloster, kariyerinin ilk koşusunda listed mücadeleye katıldı ve iyi yerde bitirdi.  Burada daha fazlasını yapabilecek kapasitede. 7 Merci Pour Tout, ekim ayında yalnızca iki boy farkla kaybetmişti. Oradaki performansı burası için yeterli. 10 Cap Skirring de şampiyon jokeyi ile ihmale gelmez. 

5. KOŞU

Bu ayın başında Longchamp'te bu mesafede listed yarış kazanan 6 SPINNING MEMORIES bugün bir kez daha başarısını tekrarlayabilir. Geçen yıl safkan bu koşuda ikinci olmuştu. 

7 Devil, Grup 3 yarış galibi safkan 17 gün önce koşu görüp nefes açtı. Rakiplerine göre 4 kg daha avantajlı koşuyor olması önemli. 2 Stunning Spirit, Katar'da büyük yarış kazandı ama 10 gün önceki Chantilly yarışında pek iyi görünmüyordu. Bugün ideal mesafesinde koşacak olması ile dikkate alınabilir. 3 Azano, 1600 metre mesafede daha iyi koşsa da burada ihmal edilememeli.

6. KOŞU

10 ECOLO, geçen sene istikrarlı yarışlar yaptı ve sezonu ikincilikle noktaladı. Bugün yine yatkın olduğu mesafede, Maxim Guyon idaresinde koşacak olmasıyla yarışın en şanslı ismi.

İki ayrı listed yarışta iyi yerde bitiren 1 Tonnencourt, daha önceki rakiplerinden daha uygunları ile koşacak. Bu mesafeyi seven safkan, iyi bir ara sonrası yarışı yapabilirse iddialı olacaktır.

5 Midnight Shine, ekim ayında kazandığı yarış çok iyiydi. Bu yıl bir yarış görüp açıklarını kapattı. 6 Urwald da listed kazanmış bir at.

7. KOŞU

2 JAAYIZ, daha önce bu seviye şartlı yarışlar kazanan safkan bu yıl daha iyi atlar arasında handikap mücadelede yakın ara bitirdi. Beşinci olduğu o yarışta, kazanan atla arasında 1 boy fark vardı. Aynı performansı tekrarlarsa kazanabilir. 

12 River Down, on iki gün önce 1400 metre mesafede çok sert rakipler arasında kazandı. Mesafeye olan yatkınlığı ile bir kez daha adını dillendirecektir.

Bir üst gruptan gelen bir başka at olan 3 Bibi Voice, bu pist ve mesafeyi seviyor.8. KOŞU

3 TARIDA, son altı koşusunda ilk ikiden düşmedi. Bunların ikisi güçlü rakipler arasında handikap yarışlardı. Son olarak Longchamp'te sert rakipler arasında beşinci olurken gösterdiği performansı burada da tekrarlaması kazanmasına yeter.

5 Chasing Gold, Kasım ayında Tarida'yı geçmişti. İyi yarışlarından birini yapabilirse çok etkili olacaktır. 12 Miss Believe, bu ayın başındaki yakın ara ikinciliği ile formunun iyi olduğunu gösterdi. Daha önce benzer bir yarış kazanmıştı. 6 Faithfilly Man, son koşusunda daha zayıf rakipleri geçmiş olsa da şans verilebilir.9. KOŞU

1 KENDISS, beş yarışlık ikinciliğine bugün son vermek istiyor.  İdeal mesafesinde bunu başarabilir. 8 Aigueire D’Argent, son koşusunda üçüncü olurken ilerleme kaydettiğini gösterdi. Bu mesafeyi bu grupta en iyi koşan atlardan biri.

3 Vivi Bonnebouille, sevdiği mesafeye yeniden dönen safkanın etkili koşmasını bekliyoruz. 4 Jenufa, ay başında Longchamp'te yakın ara kaybettiği yarışı tekrarlarsa şans bulacaktır.