JOKEY İSTATİSTİKLERİ
ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ

Kara Kamçı İzmir Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları, Analizleri, 

Selam sevgili dostlar İzmirde Yine karman çorman bir program Bakalım neler çıkacak Şimdiden Herkese bol şans.Günün Üçüncü Koşusunda ilk şansı PRENCESS Dİ İsimli safkana vereceğim. Son koşusunu kazanan CAN DADAŞ, Son yarışı ölçü olmayan HARMANDALI, Kum pistte bir yarış gören MASTER OF WIND, son yarışını kazanan SOUTH OF THE WIND, İlk yarışını kazanan WENUS DAUGHTER Sırasıyla.


Günün Dördüncü Koşusunda Start probelmi giderilen KIRBAÇ'ın  Bugün koşuyu kazanması benim için sürpriz olmayacaktır. Yeniden koşu kazandığı mesafeye dönen UÇAN MARTI Bugün farklı koşacaktır. Son yarışlarını çim pistte koşup başarısız yarışlar çıkartan fakat daha etkili olduğu kum piste çıkan KAŞİF Bugün özlediği pistte kazanabilir. HORASAN GÜNEŞİ, DÖKERBEY Daha sonra.


Günün Beşinci Koşusunda Son yarışında çim pistte virajda liderliği alıp erken öne fırlayan KIZIMIN KIZI Bugün kum pistte günün bankosudur.Günün Altıncı Koşusunda Son yarışına anlama veremediğim ama sonlarda çok güçlü gelip üçüncü olan PINAR SULTAN İlk atımdır. Son Kum koşusu ölçü olmayan ve yeniden sevdiği çim piste çıkan PRECIOUS  JEWEL ikinci şans verdiğim safkandır. son yarışında çok başarılı koşan UTKUN BABA Yeterlidir diye düşünüyorum.Günün Yedinci Koşusunda Son yarışında daha sert rakipleri geride bırakan ve dişine göre bir grup bulan AK BEYAZ MEHMET İlk atımdır.daha önce bu rakiplerini geride bırakan TURABİ ve MUHRİP favorinin en ciddi rakibidir. Koşunun bombasını ise BUREBEY'den bekliyorum.

Günün sekizinci Koşusunda VENJURA, STELL WAITING, DRUMMER, PEDELIZA, LONGVAY, SARIOĞLU Sırası ile şans verdiğim taylardır.

Altılı Ganyan Şablonum 

1-2-4-3-12-8

11-5-7-2-3

8-KIZIMIN KIZI

7-8-6

1-7-3-5

4-8-1-3-5-6

                                                   129.60 Bol şans.