1. KOŞU

#5 Prairie Wings: Kariyerine iyi bir başlangıç yaparak Fashion Babe'in gerisinde ikincilik elde etti. Daha sonra iki ay ara verip yeniden koştu ve bir kez daha ikinci oldu. 800.000 dolar bedelle alınan kısrağın bugün kazanmasını bekliyorum.


2. KOŞU

#6 Extra Extra: Yarışın hızlı başlamasını bekliyorum. Bu da Extra Extra'nın çok işine yarayacaktır. Bugün kapalı gözlüğü çıkartıldı ve ıslak pisti de seviyor. 

Tahmin: 6-8-9

3. KOŞU

#1 Irish Paul: Günün sürprizini İrish Paul'dan bekliyorum. Daha önce bir üst gruba karşı dişini göstererek ikinci olmuştu. Antrenör Roussel'ın bu yıl burada koşan altı safkanından ikisi kazandı ve ikisine de bu safkanın bugünkü jokeyi Rodirguez biniyordu. Bugün bir üst gruptan gelmesi ve iç kulvardan çıkması ile potoya önde uzanabilir.

Tahmin: 1-7-8


4. KOŞU

#4 Fightress: Bugün yarışın favorisi olan MS Meshak'ı bu safkanla yıkmayı deneyeceğiz. Fightress süratli bir safkan ve bu pistteki tek yarışını kazandı. Bugün bir kez daha çıktığı gibi bitirmeye çalışacaktır.

Tahmin: 4-7-5


5. KOŞU

#13 Chase Runner: Bu koşu kum pistte koşulursa start alacaktı ve öyle de oldu. Islak pisti seviyor ve son zamanlarda çok iyi koşuyor. Antrenörünün bir safkanını satış koşusuna ilk koyduğunda kazanma yüzdesi %39, çıkan atlarla beraber, biraz daha iç kulvardan çıkacak olması da önemli bir avantaj.

Tahmin: 13-8-2

6. KOŞU

#9 Jettin Out: Daha önce iki kez bugünkü gibi çamur pistte koştu ve ikisinde de ikinci oldu. Ağustos ayından beri koşmuyor, deposu dolu. Antrenörünün bu kadar ara veren safkanlarıyla kazanma yüzdesi %61. 

Tahmin: 9-8-1

7. KOŞU

#6 Souper Courage: Öne yakın gitmeyi seven safkan, bugün tam da istediği gibi bir tempo bulacağa benziyor. Daha önce çimden kuma dönen yarışlarda bir kez koştu ve ikinci oldu. Jaramillo bu safkana daha önce üç kez bindi ve iyi tanıyor. 

Tahmin: 6-11-14