AT THE RACES GULFSTREAM AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU

5 PRAIRIE WINGS, üst üste ikinciliğinin ardından denk getirdiği çok uygun rakipler arasında koşunun önde gelen ismi olup ilk birinciliğine de çok yakın.


1 Sneer, son katıldığı koşuda çamur pistten etkilenmişti. Ancak bir önceki yarışında bu mesafede iyi koşmuştu. Eğer pisti biraz daha kuru bulursa şanslı olacaktır. 4 Assume, iştirak ettiği iki mücadelede de güven veren performanslar sergilemişti. Bir yenisini yaparsa iddialı olur.

2. KOŞU

7 THE GREEN MO'STER, daha iyi bir grupta Temple'ın arkasında iyi yerde bitirdi. Şu anki form durumu, kazanmaya yetecek kadar iyi. Form durumu iyi olan bir diğer safkan ise 2 Vegas Kitten. Kazandığı yarıştaki formunu muhafaza eden 4 Joyful Heart da burada ihmale gelmez.

Kum pistte: 8 Go Away.

3. KOŞU

7 CHILL HAZE, ha geldi ha gelecek bir safkan. Birkaç yarıştır kazanmaya çok yaklaştı. Son startında da 8 Fast Magic ve 6 Cpt. Rhett Butler'ı gerisinde bırakmıştı. 

254 gündür koşmayan 4 Sandys Blaze dinçlikle ters bir yarış yapabilir.4. KOŞU

7 MS MESHAK, buraya üst gruptan geliyor ve daha zorlu rakiplerine diş geçirmişti.  Benzer şekilde 4 Fightress ve 5 Still Alive de bir üst gruptan gelen safkanlar. 

5. KOŞU

Form sıçraması yaşayan 8 DONJI'nin kazandığı koşuda 10 Bourbon In May, üçüncü olmuştu. Her iki safkan da iyi durumda. İstikrarlı safkan 4 My Point Exactly ve son kazandığı koşunun ardından 12 Derby Champagne değerlendirilmesi gereken safkanlardır.

Kum pistte: 13 Chase Runner, 14 Awesome Party

6. KOŞU

8 Vincent William ve ekürisi Jettin Out klas düşüren iki safkan ve burada da erken bahis oranlarında ilk iki sırayı paylaşıyorlar. Fakat biz uzun aradan sonra katıldığı ilk mücadelede elde ettiği üçüncülükle iyi form tuttuğunu gösteren 4 JUNGLE WARRIOR'u burada favori olarak öneriyoruz.7. KOŞU

12 Valdolobo geçen ay bu pist ve mesafedeki yarışında üst üste üçüncü birinciliğine çok yaklaşmıştı. Bugün bir alt gruba gelmiş olmasıyla şansı çok yüksek.  4 Machiavelli ve 7 P H Factor ikilisi ise burada iddialı bulduğumu diğer safkanlardır.

Kum pistte: 14 Genosis, 13 Noon Sight.