Pist değişikliği olması halinde, çim pist koşularına dikkat ediniz.


1. KOŞU-ÇİM

#8 Astronaut: Safkan Aqueduct'ta kum pistte fena koşmamıştı. Dört ay ara sonrası ikinciliği de çok etkiliydi. Üçüncü startında maidenden çıkmaya yakın görüyorum.

TAHMİN: 8-7-3-9

2. KOŞU

#5 Luxe Diamond: İki yarış önce dokuzuncu kulvardan çıkıyor olmasına rağmen kazanmıştı. Pek ortalarda görünmedi. Torres'in son bindiği yarışta da 7. kulvardan çıkıyordu ve kazandı. Bugün yeniden buluşmuşlar. Bu ikiliden iyi bir yarış bekliyorum.

TAHMİN: 5-7-3-8

3. KOŞU-ÇİM

#5 Monarchs Glen: Antrenörü Gargan, bu sezon %35 kazanma yüzdesine sahip. Süratli safkan bugün çok denk rakipler arasında ilk sıradan değerlendirilmelidir. 


4. KOŞU

#3 Doll Collection: Bu koşudaki birkaç 4 yaşlı safkandan biri. Bu pistte ve ayrıca Saratoga'da iyi yarışları var. Çoğu ilk kez koşacak olan rakiplerini geride bırakması sürpriz olmaz.

TAHMİN: 3-4-2

5. KOŞU

#4 Enzoexpress: Yedi ay aradan sonra koştuğu yarışı kazanan safkan, daha önce üç kez üst üste birincilik elde etmişti. Bu yarış öncesi iki harika çalışması ve yeni ilgililerinden ilk koşusuna çıkacak olmasıyla potoyu rakiplerinden önde geçmesi normal sonuç olacaktır. 

TAHMİN: 4-10-11-12

6. KOŞU-ÇİM

#2 Fuddled: Trafik sorunu yaşadığı ve boyun farkıyla kaybettiği ilk startı harikaydı. Antrenörünün taylarının ikinci startında kazanma oranı %22. Emisael Jaramillo'nun da binmiş olmasıyla bugün çok iddialı

TAHMİN: 2-6-4

7. KOŞU

#5 Dizzy Gillespie: Katıldığı 26 koşuda 7 birincilik, 4 ikincilik ve 6 da üçüncülük elde ederek farkını ortaya koydu. Kısrak daha güçlü rakiplerinin arasında da başarılı yarışlar yaptı ve bugün 8.000 dolarlık şartlı koşuda şansı çok fazla. 

TAHMİN: 5-7-4-1

8. KOŞU-ÇİM

#9 La Rusia: Süratli kısrak son katıldığı açık baş farkıyla ikicnilikte kaldı. Ön tarafta gitmeyi seven safkan, bugün de çıktığı gibi bitirmeye çalışacaktır. 


9. KOŞU

#6 Blue Buff: Çimden kuma döndükten sonra katıldığı üç kum pist koşusundan da galibiyetle ayrıldı. Ayrıca burada koştuğu dört yarıştan da birincilikle ayrılan safkanın beşinci koşusunda da geçebileceği rakipleri bulduğunu düşünüyorum.