Gulfstream'de hava yağışlı olduğu için yarışlar kum piste alınabilir. Bu durumda, çim yarışları için yayınlanan yorumları dikkate almayınız.

AT THE RACES GULFSTREAM AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU - ÇİM

8 ASTRONAUT, ikinci startında formunu çok ilerleterek ikinci olan safkan benzer bir performansla maidenden çıkmaya aday. 

İstiktarlı ve tecrübeli safkan 3 Leading West ile son üçüncülüğünde etkili bir üçüncülüğe imza atan 7 Imperial Moment ikilisi favorinin hatasını kollayacaklar.


2. KOŞU


7 DIXIELAND HUMOR, kazandığı gün, 5 Luxe Diamond ikinci olmuştu. Luxe Diamond ise bir sonraki koşusunda 10 boy farkla kazandı. Her iki safkanın da form durumu iyi olup birincilik için çok iddialılar. Bir süre dinlendirilen 3 Savannah Grass ise ters bir yarış yapabiliecek durumda.3. KOŞU


Son koşusunda Luis Saez'in mükemmel idaresi ile kazanan 4 TEMPLE, devam ettirdiği formu ile birincilik ipini göğüsleyebilir. İyi yarışlarda koşan ve seneyi kazanarak kapatan 7 Seismic Wave ile Frankel tayı 5 Monarchs Glen ikilisi de en az favori kadar şanslılar.


4. KOŞUBill Mott'un iyi bir fiyata satın aldığı 2 GRAND CRU CLASSE, yeterli yarış hazırlıklarına sahip olması ve usta ellerde hazırlanması ile ilk tercihimiz. Yine ilk kez koşacak olan 4 Mumbai de en az rakibi kadar hazır.


Geçen seneki yarışları güven veren 3 Doll Collection ile bir alt grupta iyi koşan 1 Rachel's Wish sonraki ihtimallerdir.


5. KOŞU


12 MAN WITH A PLAN, geçen yıl Eylül ayında açık yarışta ikinci olmuştu. Daha sonra ara verdi ve ardından yeni antrenörü Pletcher'a geçti. Usta antrenör Pletcher, bugün safkanı epey alt grupta koşturuyor. Yarış içerisinde şanslı bulduğumuz diğer safkanlar ise 1 Dictator, 11 Sultry Samurai ve 10 Awesome Action.6. KOŞU


2 FUDDLED, bu pist ve mesafede ikinci olduğu yarışta çok büyük güven verdi. Normal şartlar altında bugün bu grubu geçmesi lazım. 3 Maggie Fitz ise yarışlar kum pistte koşulursa çok şanslı olacaktır.

7. KOŞU


1 Congrats This, benzer bir grupta zorlanmadan kazanmıştı Ancak 4 BLAME THE THIEF, daha önce Aqueduct'ta daha yüksek ikramiyeli koşularda start almış olmasının yanı sıra, bugün ilk kez Todd Pletcher antrenesinde piste çıkacak olmasıyla favorimiz.8. KOŞU


9 LA RUSIA, son olarak 75 bin dolar ikramiyeli açık yarışta mücadele etmişti.  Bundan daha yüksek ikramiyeli yarışlarda ikincilikler eden safkan, o yarışlarından birini yaparsa kazanacaktır. Sürekli aşama kaydeden 3 Toffen ile maidenden etkileyici bir birincilikle çıkan 5 R U Royalty ikilisi favori safkanın hatasını kollayacaklardır.9. KOŞU5 Colonel Liam, ilk startında sıkıntılar yaşamasına karşın kazanmasını bilmişti ve o performansı bu yarış için umut veriyor. Fakat bize göre bu koşu 6 BLUE BUFF için çok ideal. Üst üste üç birincilik elde eden safkan bugün eskiye nazaran biraz daha alt grupta koşacak. 3 Winking At Thedude ise kendisini bu seviye yarışlarda ispatlamış olmasıyla gözden uzak tutulmamalıdır.