JOKEY İSTATİSTİKLERİ

ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİSİVEREK DİYARI: Yarışın temposuna göre koşabildiğini gözlemlediğim tay üç ayrı pistte katıldığı üç yarışı da kolay kazandı. Bugünkü rakiplerinin arasında o kadar kolay olmasa da birinciliğe uzanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. Bugünkü altılı tahminleri konusunda en güvendiğim at Siverek'tir. 

EUPRHATES: Grup 1 mücadelelerin verdiği yorgunluğu 20 günlük ara ile atan tay bu kez daha kolay rakiplerle mücadele edecek. Kilo farkının fazla olmaması ve bilinen kalitesiyle favorim.

BABAFİKRİ: Son startında beş boy oylanan, viraja kadar çok rahat bir tempoyla gelen ve tam atağa kalkacağı sırada önü kapanınca sprintini bekleten safkan yol bulur bulmaz etkili bir sprint atıp beşinciliğe kadar yürüdü. Bugün aynı aksilikleri bir kez daha yaşamazsa kazanmasını bekliyor ve günün alternatif teki olarak öneriyorum.ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM BU ŞEKİLDE OLACAK: 8.5 // 6.3.7
1.3.11.5.6 // 2.7.8
6.2 // 7.8
3 SİVEREK DİYARI BANKO
1.3.8.6.9
2 BABAFİKRİ // 6.10

6 TL
144 TL

Bugün de başarısızlıklarıma bir yenisini ilave ettiğimi söylemek mümkün, sanırım. Hepinizden çok özür diliyorum. İnanın bana elimden gelen tüm gayret ve çabayı gösteriyorum altılı tahminleri yaparken; demek ki daha fazlası gerekiyor. Siverek Diyarı tam bir hayal kırıklığı oldu. Gerçekten kötü bir yarış ve kaybetme şekliydi. Yazmadığımız zaman kazanan, yazdığımız gün geçilen atlar listesine onu da dahil ediyorum. Zaten ne zaman ki bir safkana çok güvensek bizi alt edip yoluna devam ediyor. 

Altılı tahminlerimin başında çok iddialı söylemlerim olmuştu lakin netice tam tersi şekilde oluştu. Demek ki artık büyük konuşmayı da bir yana bırakıp tüm yarışların bitmesini bekleyeceğiz. Ondan sonra da aklımızda ne varsa yazıp olayın içinden çıkacağız.