JOKEY İSTATİSTİKLERİ
ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ
Yeni Nalkapon Ankara 1. Altılı Ganyan Tahminleri, At Yarışı Tahminleri, 27 EkimŞu anda canım çok sıkkın. Hemşire yeğenime tepik atan densizi saldılar. Pis pis gülüyordu çıkarken. Bana verselerdi ona Çin işkencesi yapardım. Ahıra götürür ayaklarına bal sürüp atlara yalatırdım. Her zaman köşede tuttuğum ara sıra düşmanlarıma giydirdiğim dansöz kıyafetiyle padokta iki tur attırır ondan sonra da kum pistte atın arkasına ellerinden bağlayıp sürürdüm. Benim nasıl ata bindiğimi gördükten sonra önümde diz çökmemesi için bir sebep yok zaten. Görün bakalım bir daha etekli kızlarımıza tepik atabiliyor mu. Yöntemlerim kesin çözümdür hakimlerin haberi ola.

İlk koşusunda Ankara'daki seyis yeğenlerimden tek geldi dediğim Truva Prensi bugün bankom. Kadir yeğenim ilk yarışında yaptığı hataları fark edip özür dilemiş söz bu defa getireceğim demiş. O gün yeğenlerim bana Azadağa'nın kuyruğunu viraja kadar kimse göremeyecek demişti öyle de oldu. Bugün onu yazmıyorum. Seyis yeğenlerimi de gözlerinden öpüyorum.

Sayfamdaki yeğenlerimin bazıları benimle alay ediyor. Üstün altılı bilgimi hafife alıyor. Dayı ne oldu senin tevziye diyor. Unutma benim adım sürpriz soyadım bomba son gülen iyi güler yeğen.

Bundan sonra her gün Facebook'ta gördüğüm bir yazıyı burada paylaşacağım. Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az yeğen.

Kötülüklerin ilki ve en büyüğü haksızlıkların cezasız kalmasıdır - PLATON

ALTILI TAHMİNİM

4.7.2.1
8 TRUVA PRENSİ BANKO
4.1.2.9
5.8.1.6.3.7
1.5.2.3.4.11.8.7
2.6.8

129.60 TL