23 Mayıs Murat Kaya BORDEAUX Tahminleri (GENİŞ YORUMLU)

Bugün Fransa'ya kapsamlı bir çalışma yaptım. İlk ayakta Demuro'nun bindiği Again Music'ten Frohsim'e binen Euge inmiş. Fakat Froshim'in jokeyi de Soumillon. O bugün bu ata gelmemiş. Bu yüzden ben eledim. Antrenör Rouget, buraya iki safkan kaydettirmiş ve daha sonra birini (Mensen Ernst) beşinci ayağa koymuş. Fantastic Spirit ise bu koşuda Grup 1'e kaydı olan tek safkan. Üzerinde daimi jokeyi var. Ben bu yüzden bu safkanı banko yazmaya karar verdim. 

Bu koşuda da Grup 1'e kaydı olan tek safkan Anca. Raamez iyi orjinli bir at ve sahipleri de kuvvetli bir eküri. Aslında Cristian Demuro ile No Turning de yazıp burayı geçebiliriz. Ancak geniş kuponda sürpriz aramaya değer bir yarış.Üçüncü ayakta Cristian Demuro, iki yarış önce kazandığı Joe Francais'i tercih etmemiş. Onun yerine, sürekli bindiği Aubevoye'ye binmiş. Zaten burada Aubevoye, Diamond Vendome ve Mr Stachmo birbirine denk üç at ve üçünün jokeyi de hem kaliteli hem de atlarını iyi tanıyorlar.

Arap yarışını biraz inceledim. Atların koştukları yarışların kalitesi, jokeylerin tercihi derken altı at çıkardım. Şablonda göreceksiniz.

Beşinci ayakta, Influx, Grup 1'e kaydı olan bir at ve son yarışını da rahat kazanmış. The Magic ise iyi orjinli. En başta da dediğim gibi, Roguet buradaki Mensen Ernst'i ilk ayaktaki zorlu yarıştan silmiş. Kazanmayı hedefliyor olabilir. 

Son ayakta Peslier'in birçok kez bindiği Norathir, hep listed yarışlarda koşmuş. Pirata Tesoro son koşusunda klas 1'de 3000 metrede üçüncü olmuş ama kazandığı yarışlar hep bugünkü mesafede. Guardian Fay da Maxime Guyon'un defalarca bindiği bir at. Picnic Royal de son koşusunda klas 1'de üçüncü olmuş bir safkan.MURAT KAYA BORDEAUX TAHMİNLERİ

1 FANTASTIC SPIRIT BANKO
3.1.2 // 4.6
3.2.1 // 6.5
2.1.4.7.8.6
2.5.1
6.1.7.2.4

13.5 TL // 122.5 TL Etiketler

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
  1. ÜZÜLDÜM MURAT BEY , KUPONA YAZIK OLDU. SİZİ TAKİBE DEVAM...

    YanıtlaSil