JOKEY İSTATİSTİKLERİ


ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ

Kara Kamçı Ankara Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları, Analizleri, 27 Ekim 

Selam sevgili dostlar İlk altılı Ganyan tahminim Olmayacak. İkinci altılı Ganyan tahminimde Beşinci ayağı Tek bırakıp Şablonumuzu Kuracağız Şimdiden Herkese bol şans.

Günün Dördüncü Koşusunda Daha önce bu pistte başarılı yarışları olan bir aylık dinlenme sürecinden sonra bu koşuya katılan YURTTAY İlk atımdır. Hem hafif Kilosu hemde grubun dişişne göre olmasından dolayı ÖZREİS İkinci atımdır. Bu koşuda farklı koşmasını beklediğim HÜNKAROĞLU, ve dişine göre bir grup bulan HERGELE Daha sonra şans verdiğim safkanlardır.


Günün Beşinci Koşusunda Son yarışında yeniden toparlandığını belli eden ve bu gruplarda her zaman söz sahibi olacak olan ANKARALI İlk atımdır. Son yarışında ağır Kilosu ile ikinci olurken dikkatimi çeken BEYAZ BULUT Bugün bu koşuda ganyan olabilir. Daha önce bu rakiplerini geride bırakan NURKO, Dişine göre grup bulan SPEEDY GUNNER, Sonlarda güçlü gelecek olan ENRİCOM, VE FALEZ Daha sonra şans verdiğim safkanlardır. OCEAN SERAPH'tan koşunun bombasını bekliyorum.


Günün Altıncı Koşusunda Bu koşuda MARK HOLMES'in numarayı alıp bitirmesi benim için sürpriz olmaz. son yarışları başarısız olsada GERGERELİ BURHAN'ın bu koşuda farklı koşmasını bekliyorum. Son üç yarışını kazanırken dikkatleri üzerine toplayan THASOSS, Hafif kilosu ile RUMBA, VE KİNG OF BROTHERS Daha sonra.


Günün Yedinci Koşusunda Bu koşuda ilk şansı AYRTON'a vereceğim. Bu safkanın bugün uzayan mesafede sonlarda güçlü gelip koşuyu lehine çevireceğini düşünüyorum.GÜRSOYHAN, TRITON, SİVEREK DİYARI Daha sonra.


Günün Sekizinci Koşusunda Son yarışınında bu koşunun provasını yaptığına inandığım ve yaklaşık iki ay önce YILDIRIM BEYAZIT Koşusunda üçüncü olurken daha sert rakiplerle mücadele eden ve buradaki rakiplerinin çoğunu geçebilen BAVİREŞ Günün bankosudur.


Günün Dokuzuncu Koşusunda ZİGANADAN, KEKEC BEY, MALTA ŞAHİNİ, KARAZİNDAN Sırasıyla. 

Altılı Ganyan Şablonum 

4-8-7-3
3-4-2//8-7-9-6-1
3-4-6-8-7
1 AYRTON //2-4-3
8-BAVİREŞ
8-5-6-4


                                                  14.40//134.40 TL Herkese bol şans.