23 Mayıs GULFSTREAM At Yarışı Tahminleri (GENİŞ YORUMLU)

AT THE RACES GULFSTREAM AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU

2 Cardiac Kid, son buluşmalarında 5 LIMETINI'yi bu pist ve mesafede geçmişti. Ancak Limetini o gün çok efor sarf etmedi ve bugün ilk defa kapalı gözlük takacak. Todd Pletcher antrenesindeki Limetini'den bugün iyi bir performans bekliyoruz. 10 Budget Buster da artan form durumuyla burada şans bulabilir.

2. KOŞU

1200 metre mesafeden gelen 3 MONEY HOUSE'un pedigrisine çok uygun şartlarda koşunun önde gelen ismi olduğunu düşünüyoruz. 2 Macho D'oro bu pist ve mesafede ikinci olduğu yarışta 10 Voicesinthedarknez'i gerisinde bırakmıştı. İki safkanın da form durumları çok iyi. 6 Consilium burada en azından tabelada yer bulabilecek kapasiteye sahip olduğunu daha önceki yarışlarında göstermişti.3. KOŞU

5 WELL BRUSH MYTOOTH, son koştuğu yarışta Aqueduct'ta 100 bin dolar ikramiyeli yarışta mücadele etmişti. Bugün uygun rakipler arasında dinçlikle etkili koşabilir. Son ikinciliği ile 6 Let's Be Honest bu safkanın en ciddi rakibidir. 

4 Smitten For Smitty ve 1 My Sister's Keeper ikilisi diğer safkanların hata yapmasını bekleyecek olan isimlerdir.4. KOŞU

Son koşusunda burun farkıyla geçilen 10 WITCH HUNTER'ın bugün daha üstün bir performans sergilemesini bekliyoruz. 2 Upsy Daisy Do bu pist ve mesafede ikinci olduğu yarışta 1 Crystalina üçüncü ve 9 Amber Princess dördüncü olmuştu. Üç safkan da o gün iyi koştular ve değerlendirmeye açıklar. 

5. KOŞU

9 Mighty Judge ve 8 PROJECTED son koşularında iyi performans sergileyen safkanlar ancak Projected, Tampa Bay'da daha yüksek ikramiyeli bir yarış kazandı ve potoyu geçerken çok daha kolaydı. 

İstikrarlı 12 Philo ve ara sonrası iki yarış gören 4 Hot And Heavy daha sonraki ihtimallerdir.

6. KOŞU

6 GETTHE MUNY BERNIE, buradaki ikinciliği oldukça güven vericiydi. Bizim için, günün önemli favorilerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. 

Üst üste ikincilikleri ile 8 Ima Pharoah ve yarış gören 2 War Detonator hata kollarlar.

7. KOŞU

3 JADES GELLY, Wesley Ward'ın ekibine dahil olduktan sonra çıta yükselten safkan aradan sonraki ilk koşusunu kazandı. Bugün aynı başarıyı tekrarlayabilir. Peş peşe kazanan 7 Miami Crockett, harika bir form yakaladı. 10 Legendary Prince ve 6 Remaster da burada iddialı durumdaki diğer safkanlardır.

8. KOŞU

İyi formunu muhafaza eden 6 MYSTICAL MOON, koşunun sigortası gibi duruyor. Takibimizde olan 1 Verdict Is In  ile son birinciliğinde form sıçraması yaşayan 9 Volubile de değerlendirmeye alınması gereken isimlerdir.

9. KOŞU

7 FRONT LOADED, son koşusunda burun farkıyla kaybetmişti ve uzayan mesafenin çok işine yarayacağını düşünüyoruz. Malibu Max'in son yarışları sert gruplardaydı ve fena koşmadı. Yeniden dengi rakipler arasında olan safkan gözden uzak tutulmamalıdır. Examiner ise gördüğü yarış sonrası artan kondüsyonu ile kuponlardaki yerini alabilir.


Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.