1. KOŞU

9 SHE'S JUST QUALITY, geçen ay yalnızda bir boy farkla geçildiği 1000 metre mesafeli yarışında güven verdi. Uzayan mesafede çok daha şanslı olacaktır. 1 Unforeseen, 3 Gloriously ve 7  Wicked Mercury koşuda iddia sahibi diğer safkanlardır.
2. KOŞU

12 GOLDEN PAL geçen ayki ilk koşusunda güven veren ikinciliğinin ardından bugün kazanması normal sonuç olacaktır.

6 Congrats Again ve 9 Espia burada favorinin hatasını beklerler.3. KOŞU

5 Paynter Fest ve 6 La Tres Jolie son koşularında bu şartta ve mesafede kazandılar. Ancak üst gruptan gelen 2 Bimini ve 4 COUNTENANCE, ikilisi rakiplerinden daha güçlüler.

4. KOŞU

12 MORNING STRIDE son koşusunda çok az farkla kaybetti. İrad Ortiz'in bir kez daha kendisini tercih etmiş olmasıyla bugün buradan birincilik çıkartabilir.  

İstikrarlı görüntüsü ve son iki koşusundaki performansıyla 11 Twenty Four Seven ile daha sert rakipler arasında gelen 4 Cowboy Culture favorinin en ciddi rakipleridir.5. KOŞU

Tecrübesi ile 2 BOURBON STREET bu koşunun açık ara favorisi durumunda. Eğer son kötü koşusuna bakılırsa bu büyük bir hata olur. Safkanın formu rakiplerine göre çok iyi. İlk kez koşacak olan 9 Dr. Samadi ve üst üste ikincilikleri ile 5 Ten Miles High favori safkanın eksik koşmasını bekleyeceklerdir.6. KOŞU

Santa Anita'da 1000 metre mesafede çok etkili bir üçüncülük yapan 6 JAXON'S GOLDIE'nin bu kez çok daha iyi koşmasını bekliyoruz. Peş peşe ikincilikleri ile 3 Weekend Dreamer ve üst gruptan gelen 2 Mr Nappy ise diğer ihtimallerdir.

7. KOŞU

2 DON'T GET KHOZY, altı boy farkla kazandığı yarışın ardından koruduğu formu ile bugün de birinciliğe yakındır. Bu pit ve mesafedeki son ikinciliğinden sonra Todd Pletcher'a geçen 4 Pick Up The Fone ile Ortiz'li 1 Words Of Devine da koşunun diğer iddialı safkanları.


8. KOŞU

7 PALACE TWO STEP, son koşusunda kötü performanslarından birini sergilese de iyi yerde bitirmişti. Bugün kilo avantajıyla ön sıralardaki yerini alacaktır. Alpilles, son koşusunda sürpriz yaparak bu pist ve mesafede çıktığı gibi bitirdi. Bugünkü şartlar bu safkan için yine uygun duruyor.  Çok sık koşmayan 5 Sugar Bolt ise bu tip yarışlardaki başarısı ile göz önünde bulundurulmalı.9. KOŞU

Birkaç aydır koşmayan 2 NO GETTING OVER ME, eğer bugün nefes sorunu yaşamazsa bu rakiplerine diş geçirebilecek potansiyele sahip. Ara sonrası ikinciliği çok iyi olan Wild Medagliad'oro bu kez çok daha iyi koşmasını beklediğimiz bir safkan.

Son ikinciliği fena durmayan 5 Gray Beau o gün First And Three ile Roman Empire'ı gerisinde bırakmıştı.