JOKEY İSTATİSTİKLERİ

ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ
SİHİRLİ KANTARMA ÖZEL- SADECE BİZDE

BERDUSH: Koşan anne kardeşleri pek bir varlık gösteremese de annesi SHEMAR, Dişi Tay Deneme ikincisi CESSY ile anneden kardeştir. NATİVE KHAN taylarının ikili dönemlerindeki etkili performansları da göz önüne alınırsa iyi koşması beklenebilir.

DAILY MAIL: Anne kan hattı genelde uzun mesafe koşularında başarılı oluyor, Luxor ise kısa ve orta mesafede daha ağır basıyor. Bu eşleşmeden elde edilen ilk tay mesafe uyumu açısından net bir şey söylemek zor.EDERLEZİ: Babası iki yaşında iyi koşan taylar vermekle beraber biri Grup 3 olmak üzere koştuğu iki koşuyu da kazanan WELLABLED isimli bir kardeşi tayı bulunmakta. Annesi Boogie Beach Blues ise bir handikap koşu galibi ve birçok grup koşuda tabelası var. Kısa ve orta mesafede çok etkili olmasını bekliyoruz.

LORD OF BOSPORUS: Anne kardeşi COMFORT ZONE her ne kadar uzun mesafede başarı gösterse de BOSPORUS-DAYJUR eşleşmesinden her mesafede başarı sağlamış bir isim olan BELMONT'un çıktığını unutmamak gerekir.

SCUMP: Anne kan hattında MATMAZEL ÇİKOLATA gibi ikili dönemi çok iyi geçmiş süratli bir isim var. YONAGUSKA-EAGLE EYED eşleşmesinin koşan ilk tayı.

TRUSTABLE: Geçtiğimiz yıl start alan anne kardeşi SHUTKA bir kez koştu ve tam olarak performans değerlendirmesi yapamadık. Babası SIXTIES ICON tam bir uzun mesafe atı annesi PHARMA WEST ise hiç koşmamış.

IMPASSABLE GIRL: Annesi IMPASSABLE orta ve uzun mesafede başarı sağlamış bir isim olmakla beraber Grup 3 Özdemir Atman Koşusu galibidir. Lion Heart - Bin Ajwaad eşleşmesinden; DENİZCANIM, İLKAAN ve TÜRÜTCAN gibi kısa mesafede etkili olan isimler çıkmış.

JAMAIS SEULE: Türkiye'de başarı sağlamış bir kardeşi olmasa da Avrupa'da iki kez start alan ve bu iki koşuda Grup 2 Handikap olan CUVEE UNCORKED isimli bir CUVEE-WITH APPROVAL eşleşmesi bulunmakta. Bu safkan iki koşuda da yakın ara tabela yapmış.

NEW GARDEN: Anne kardeşleri genelde orta ve uzun mesafede varlık gösterebilmiş. Bu eşleşmenin ilk tayı.

RUZİ: Annesi tam bir kısa mesafe atı. KANEKO - ROYAL ABJAR eşleşmelerinden her mesafede koşabilen taylar alınmış.

WORRIOR ZEYNA: Babası Warrıors Reward iyi bir kısa mesafe atı. Avrupa'da iyi işlere imza atan tayları var. Annesi kısa mesafede yarış kazanmış.