AT THE RACES WILL ROGERS AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 

Race The Moon üst üste ikincilikler ele ederken buradaki Fearless Will'i de geçmişti. Form durumu iyi ancak bugün ikinciliğe koşar. Usta antrenör Broberg, 7 FIVE STAR KIP'le hem mesafe kısalttı hem alt gruba geldi. Eğer Five Star Kip, beklediğimiz yarışı yaparsa Race The Moon'un hiç şansı yok.

2. KOŞU: 

8 BERNARDIAN, her koşusunda bir öncekinden daha iyi yerde bitiriyor. Son ikinciliği ise artık kazanacak duruma ulaştığını gösteriyor. Son ikinciliği ile 4 John Allen, istikrarlı safkan 10 Aloo Ghost ve bir önceki koşusunda birinci olan 7 Proud Moments favori safkanın rakipleridir.

3. KOŞU: 

1 WORLD, son üç yarışının ikisinde ikinci oldu. 1200 metredeki son ikinciliği ise çok başarılıydı. Bugün mesafenin 100 metre kısalması beklediğimiz etkiyi yaparsa kazanacaktır. 

9 In The Nic Of Time, 12 Soul Temptation ve 10 Woods Of Congaree safkanın hatasını kollarlar.4. KOŞU: 

10 JOLLYVILLE, son üçüncülüğünde Do You Bileve'in epey önünde bitirdi. Bugün mesafenin uzaması işine gelecek olup üçüncü koşusunda birincilik için önemli bir fırsat gibi duruyor. İlk yarışını beğendiğimiz 5 Juliard Honor ile  7 Luckily ve 8 Ain't No Fool ikilisi de iddialı diğer safkanlardır.

5. KOŞU: 

2 HUNKA BURNING LOVE, son koşusunda bu pist ve mesafede 10 boy farkla çok net bir birincilik elde etti. O performansından sonra burada kazanamayacağını düşünmek doğru olmaz.

6 Dame Plata son koşusunda buradaki rakibi 7 Miltontown'ı gerisinde bırakmıştı. Eğer Hunka kötü koşarsa yarış bu iki safkanın rövanşına dönüşebilir.6. KOŞU: 

6 IN THE DEEP, bu ayın başında bu mesafede kazanırken formunu ne kadar ilerlettiğini gösterdi. son koşusunda bu mesafede kazanan 8 Western Drawl ve istikrarlı atlardan  3 Vix Vision bu koşunun iddialı olan diğer safkanlarıdır.7. KOŞU: 

1 MAUI JANE bu mesafede burun farkıyla ikinci kaldığı yarışta Kottoncandy Kisses (üçüncü) ve Mizz Mattis (dördüncü) ikilisini geçmişti. Bugün kazanmak için çok önemli bir fırsat yakalamışa benziyor.

Daha önceki rakipleri bu gruba göre önemli ölçüde sert olan 2 Billie G, favorinin en ciddi ve sert rakibidir.