AT THE RACES WILL ROGERS AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 

10 JUST WHAT I NEEDED, 1200 metre mesafede 1 My Password'ü geçmişti. Form durumu çok iyi olan safkan, bugün ilk ikide yer bulamazsa gerçekten çok şaşırtıcı olur. Tecrübeli safkan 3 Miss Gemma B, ilk iki koşusu sert gruplarda olan 7 Goddess Of Wonder ve ilk kez koşacak olan 2 Sunny Bunny favorinin kötü koşmasını beklerler.


2. KOŞU: 

LINDANTE daha önce kazanırken 8 Deep Explorer'ı geride bırakmıştı. İkinci olduğu gün, onu bir kaz daha geçti. Pistin en iyi antrenörü Karl Broberg'in çalıştırdığı safkan, bugün yeni bir başarıya imza atabilir. İki yarış üst üste kazanan 9 Survey, favorinin en ciddi rakibidir.

3. KOŞU: 

12 DOC CURLIN, Oaklawn'daki yarışlarında kendini ispatlamış bir isim. Will Rogers'taki ilk koşusunda etkileyici bir performans bekliyoruz. İstikrarlı safkan General Ike, son üç koşusunun ikisini kazandı. 6 Best Two Minutes üst üste üçüncü birinciliğini arıyor. 

JOKEY-ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

4. KOŞU: 

MAYFAIR HEIGHTS ve 4 What Thinking bugün alt gruba gelen safkanlar. Rakipleri uygun. 2 Midnight Drama kariyerinin ilk koşusunda göz doldurdu.

KOŞACAK OLAN SAFKANLARIN ABD GANYANLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

5. KOŞU: 

Son yarışını kazanan 4 Shanghai Sally, o gün bu mesafede 8 Justaboutright'ı gerisinde bırakmıştı. 2 Sweet Mary M. de Shanghai Sally'yi geçti. Bizim buradaki favorimiz ise iyi gruplarda elde ettiği plaselerle 9 BRIGHT BLING.

6. KOŞU: 3 DIAMONATA, 1000 metre mesafeli son koşusunda formunu epey ilerlettiğini gösterdi. Tecrübeli safkan 2 Los Suenos ile bugünkü rakipleri biraz daha denk olan 5 Twilight Glow da bu koşuda ön planda değerlendirdiğimiz diğer safkanlar.7. KOŞU: 

2 SPIRIT OF CALEDON, güçlü gruplarda iyi yarışlar yaptı ve bugün eskisinden daha uygun bir grup buldu. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye çalışacaktır. 6 Bay Area, bugün epey alt gruba geldi. 5 June Two Four'un son altıncılığı görmezden gelinebilir. Ondan önceki koşularında benzer gruplarda birincilikleri bulunuyor.