1. KOŞU

10 JUST WHAT I NEEDED, son koşusunda benzer yarışta yakın ara bir üçüncülük elde etti. Bugün ilgililerinin mesafeyi 1200 metreye çekmiş olması çok akıllıca bir hamle. En dış kulvardan çıksa da ilk ikide olmasını bekliyoruz.
2. KOŞU

3 LINDANTE, bugün hem klas düşürüp bir alt gruba geldi hem de yakın ara ikinci olduğu mesafeye çıktı. Son koşusunda dış kulvardan çıkıyordu. Bu yüzden bugün çok daha farklı koşacaktır.Deep Explorer da bu koşuda alt gruba gelen atlardan biri. Son koşusundaki performansını tekrarlaması halinde çok şanslı olur. 

9 Survey ise üst üste iki birinciliğinden sonra bir üst gruba geldi. İki birinciliği de bu pist ve mesafedeydi. Antrenörü çok formda. Fallstar da bir alt grupta kazanan bir safkan. O da bugün üst grupta şans arıyor.

3. KOŞU

1 ROCKY BOY INDIAN, son koşusunu gösterişli kazandı.  Bugün iç kulvardan çıkacak olmasıyla şansını katbekat arttırmış durumda. Benzer bir taktikle koşarsa kazanabilir. 3 Mr Midtown koşmaz, 1600 metre mesafeli son koşusunda potoda kaybetti. Süratli safkan, bugün mesafenin kısalmasıyla daha avantajlı durumda. 

12 Doc Curlin koşmaz, Oaklawn'dan geldi ve bugünkü rakipleri öncekilere göre çok daha uygun. Bu mesafedeki derecesi de çok iyi. 11 Stormy Pacific, Mart ayında Fonner Park'ta çok rahat bir birinciliğe imza atan safkan istirahate çekildikten sonra yeniden pistlere dönüyor. 

4. KOŞU

10 RVT THUNDER ROAD, mesafeyi çok iyi koşan safkan, daha önce daha güçlü gruplarda harika performans sergiledi. 2 Midnight Drama, son dördüncülüğünün ardından burada favorinin en sert rakibi konumunda. Mesafenin uzaması da işine gelecek gibi duruyor.

5. KOŞU

2 SWEET MARY M, son koşusundaki kötü performansını çok dikkate almıyoruz. İki yarış önce geçtiği rakiplerini bir kez daha mağlup etmesi bizim için sürpriz olmaz. Süratli safkanın bugün iç kulvar avantajı da bulunuyor.

Will Rogers'a döndükten sonra iyi yarışlar yapan 9 Bright Bling, dış kulvardan çıkıyor olsa da dikkate alınmalı. 

8 Justaboutright, son üç koşusunun ikisini kazandı ve 15 gün önce burada elde ettiği birincilik dikkate değerdi. Bugünkü rakipleri güçlü olsa da geniş kuponlarda şans verilmeli. 4 Shanghai Sally de benzer şekilde, son yarışını kazanan bir safkan ve rakipleri biraz sert.

6. KOŞU

5 TWILIGHT GLOW, kısa kariyerinde Delta Downs'da bundan çok daha güçlü rakiplerle koştu. Buradaki son yarışı da iyiydi ve bugünkü rakiplerini geçmesi için daha fazlasını yapmasına gerek yok.7. KOŞU

2 SPIRIT OF CALEDON, bu rakiplerini geçebilecek güce sahip. looks capable of winning this modest contest. Daha önce bu mesafedeki yarışlarında bütün rakiplerinden daha iyi dereceler çıkardı. Antrenörü iyi form tuttu ve safkan Will Rogers'taki ilk iki koşusunu tekrarlarsa rahat kazanır. 

Buradaki ilk koşusunda dış kulvardan çıkma dezavantajıyla yüzleşen 5 June Two Four bu senin başında çok iyi bir form yakalamıştı. Bugün farklı bir performans gelebilir. Bu seviye bir yarışta daha önce kazanan 7 Logan’s Leopard,, bugünkü mesafeyi de seviyor. Son koşusu kötü olsa da potansiyeli var. 6 Bay Area, bu pistteki ilk koşusunda yedinci olsa da bugün daha iyi bir yarış çıkartabiir.