Bahis siteleri dün Fransa'da 2 TL'ye son ayağı gördü. Bugün de iddialı yorumlar var. Hepsi, kardeş sitemiz YARIŞAN AT'da... 

Sayfanın en altındaki bağlantıya tıklayarak devamını okuyabilirsiniz. 
1. KOŞU
İlk kez koşacak olan iki safkanın katıldığı yedi koşulu bir maiden yarış. Biz burada usta antrenör Henri-Alex Pantall ve şampiyon jokey Mickael Barzalona'nın buluştuğu, tecrübeli safkan 6 WILD MAJESTY'yi ön planda tutuyoruz. Bu ikili geçtiğimiz günlerde ilk kez koşan Camogie isimli tayla da yarış kazanmışlardı. 
4 kg apranti indirimi ile piste çıkacak olan 5 Matello, geçtiğimiz yıl iki kez ikincilik elde etmişti ve bu yıl Strasbourg'daki ikinciliğinde iyi form tuttuğunu gösterdi. 2 Excalibur ise son buluşmalarında Matello'yu az farkla da olsa gerisinde bırakmıştı.

AT THE RACES'IN YORUMLU VICHY TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA!

3. KOŞU
1000 metre mesafeli handikap mücadeleye gelecek olursak, istikrarlı safkan 3 End Of Story en son bir araya geldiklerinde 7 Qayes'i burun farkıyla geçerek üçüncü olmuştu.  4 La Mirada ve favorimiz 5 ON THE EDGE en son Chantilly'de bir araya geldiklerinde yarış potoda bitmişti ve On The Edge ikinci olurken La Mirada üçüncü olmuştu. Cristian Demuro, bugün tekrar La Mirada'ya binerken, On The Edge'e bu defa son zamanlarda defalarca kazanan Boudot binecek. 8 Victorious Champ inişli çıkışlı performansına bugün jokeyi Mickael Barzalona ile bir son vermek istiyor.