16 Mayıs Yabancı Yarış Profesörü Gulfstream Altılı Tahminleri (9 KOŞU GENİŞ YORUM)

PROFESÖR BUGÜN SİZİN İÇİN BÜTÜN AYAKLARI DİDİK DİDİK ETTİ. KOŞTUĞU SON 14 YARIŞTA 11 KEZ AÇIK YARIŞ KAZANAN AT, AVRUPA'DAN GELEN SAFKANLAR, KENTUCKY DERBİSİ FAVORİSİNE AZ FARKLA GEÇİLEN SAFKAN... BU YIL TRİPLE CROWN HEDEFLEYEN AT... HEPSİ BU YORUMLARDA...


1. KOŞU (ÇİM PİSTE GÖRE YORUMLANDI)5 Our Closure, bugüne kadar hep daha iyi gruplarda koştu. Hatta geçen sene bunun gibi bir grupla karşılaşıp geçti. Geri dönüş yaptığı son beşinciliği de fena değil. 6 Trilby, Ocak ayında Irad Ortiz'le kazanmıştı. Şampiyon jokeyi yeniden binmiş. 12 Yako, bu pistte toplam üç kez kazandı. Bu grubun çoğunu da geçti. 1 Spicy Nelly , son koşusunda Yako'ya burun farkıyla kaybetti. 8 Oblio’s Wish, iyi bir üçüncülük yaparak geri dönüş yaptı. Son günlerin formda jokeyi Nik Juarez'le ihmal etmeye gelmez. 
KUMA ALINDIĞI İÇİN: 5-14-12-7
AT THE RACES'IN GALOPLU, PERFORMANS PUANLI GULFSTREAM TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
2. KOŞU
4 Solitary Gem, bugün bir üst gruba gelmiş görünüyor. Ancak Aqueduct'taki iyi koşularında bu rakiplerini de geçebileceğini gösterdiğini söyleyebilirim. 6 Bargainaire , 3 Slingin Sammy B'yi geçtiği koşusunda kendini ispatladı. 2 Moonstone, geçen seneki yarışlarından birini yaparsa bu grubu yer. 1 Sammie Sunshine, yarış görüp toparlandı. Daha önce bu mesafede kazanmışlığı da var.
SERKAN YAŞAR'IN GENİŞ YORUMLU GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

3. KOŞU2 Fast Catalina, son koşusunda bu tip rakiplerle koşup ikinci oldu. Süratli safkan bu kez iç kulvardan çıkıyor. O gün kalabalık grupta 11. kulvardan çıkmasaydı kazanabilirdi de. 6 Panarea da Antonio Sano adına koşacak ve onun da son yarışını benzer gruptaydı. O da öne yakın koşmayı seviyor. 1 Chez Paree, geçen ay daha iyi bir maiden yarışta iyi mücadele etti. O da ha geldim ha geliyorum diyen atlardan. 7 Running Girl ve 4 Feathers Secret da koşunun sürprizini yapmaya aday atlardır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar