1. KOŞU

(5) PLAZA DE VEGA, önde gitmeyi seviyor ve bugün mesafenin kısalması ile çok şanslı. (1) GIN GEMBRE, Cagnes'te handikap kazanarak gelen safkan bugün ağır kilosuna rağmen tercih edilebilir. (3) SPIRET ve (4) MUCHO MACHO daha sonra şans verilebilecek safkanlardır.

2. KOŞU

(4) GALOUBET, kariyeri boyunca katıldığı koşuların yarısında ilk üçe giren safkan, son üç koşusunda elde ettiği neticelerle kazanmaya yakın olduğunu gösterdi. (6) CAP ROCAT,  Le Croise Laroche'ta 1100 metre mesafede kazanan atın bir boy gerisinde bitirdi. (1) MARIE'S PICNIC son koşusu uzun mesafedeydi. Bugün daha kısa mesafede çok şanslı. (12) SPIRIT OF TEOFILO da ilerleyen yaşına rağmen, uygun kilosu ile mücadeleye katılabilecek bir diğer safkan. 

3. KOŞU

(4) CHANTE BLU,  Pont de Vivaux'deki hayal kırıklığı yaratan koşusundan hemen önce çok iyi bir performans sergileyerek üçüncü olmuştu. Benzer bir yarış yaparsa çok iddialı olur. (6) RIBOT DREAM, Pont de Vivaux'de zorlu grupta kazandıktan sonra devam ettirdiği formuyla bugün ikinci birinciliği için piste çıkacak. (2) EMPIRIC, Pont de Vivaux'taki yakın ara ikinciliğinden sonra bugün iddialılar arasına girdi. Benzer bir performans ona üst sıralardan yer verecektir. 

4. KOŞU

(4) SEKKU, Mart ayında Pont de Vivaux'da kolay kazanarak maidene veda etti. Bugünkü rakipleri onlardan biraz daha zor olsa da mesafeye yatkınlığı ile gücünü ortaya koyacaktır. 

(6) INFLUX, katıldığı bütün yarışlarda ilk iki içerisinde yer bulan safkan, bu grupla baş edebilecek kapasitede. (1) ASHARANN, kısa bir ara sonrası pistlere döndü ve maiden yarışta potoya önde uzandı. Bir sonraki yarışı kendisine güvenenleri üzse de bu grupta şansı fazlaca. QUELLE CITY (8) de değerlendirilmesi gereken bir başka safkandır. 

5. KOŞU

(12) ROCHE LIMIT, kariyerinin ilk koşusundaki dördüncülüğü ile güven verdi. Bugün dört ay ara sonrasında koşacak ve biz ortaya daha fazlasını koymasını bekliyoruz. (1) EXIMIA, Cagnes Sur Mer.'deki koşusu hayal kırıklığı yaratmış olsa da o gün aradan sonra piste çıkmıştı. İlk yarışındaki ikinciliği çok iyi ve o güne dönebilirse burada çok iddialı olur. (2) MOKO, istikrarlı safkan on kez koştu ve beş defa ilk ikideki yerini aldı. Güven veren performansıyla mutlaka değerlendirilmeli. Bugün ilk kez koşacak olan (14) LAMALINK'ten de iyi bir performans bekliyoruz. 

FRANSA AÇILIŞ GANYANLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

6. KOŞU

MYKISS (8), her koştuğu yarışta formunu biraz daha ilerletiyor. RANCO (5), iki yarış önce Cagnes'te burun farkıyla kaybetti. Buranın iddialı isimlerinden.  KARMOUTCHO (11), öne yakın gitmeyi seviyor ve bugüne dek ortaya koyduğu görüntü iç açıcı. IPHITOS (9), Cagnes'te piste çıktığı ilk koşusuna yedinci olduktan sonra ara verdi. Bugün tazelenmiş bir şekilde koşacak.

YABANCI YARIŞ PROFESÖRÜNÜN GULFSTREAM TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

7. KOŞU

NEXT STOP BROADWAY (3), Lyon'da benzer bir handikap yarışta harika bir üçüncülük yaptı. O günkü yarışını yine yaparsa kazanacaktır. 

DOUBLE OR QUITS (11), önde gitmeyi seviyor. Eğer bugün liderliği alır ve önde istediği tempoyu kurarsa çıktığı gibi bitirebilir. Sürekli şartlı yarışlarda şans arayan NUUK (4), ilk kez handikap koşacak olmasıyla ilgi çekiyor. ZITAN (9), son koşusundan birincilikle ayrıldı. Bugün kilosu biraz daha ağır. Eğer kiloyu kaldırabilirse şanslı olabilir.

AT THE RACES'IN GENİŞ YORUMLU GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

AT THE RACES FRANSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 5 PLAZA DE VEGA // 1-3-4
2. KOŞU: 4 GALOUBET // 6-1-12
3. KOŞU: 4 CHANTE BLUE // 6-2
4. KOŞU: 4 SEKKU // 6-1-8
5. KOŞU: 12 ROCHE LIMIT // 1-2-14
6. KOŞU: 8 MY KISS // 5-1-9
7. KOŞU: 3 NEXT STOP BROADWAY // 11-4-9