GULFSTREAM'DE NOKTA ATIŞLARI YAPAN PROFESÖR, FRANSA'DA 9 KOŞUYU SİZİN İÇİN YORUMLADI. 

1. KOŞU
2 Grey Mestere, üst üste iki Listed yarış koştu ve ikisinde de tabelaya girdi. Üstelik bir de Jean-Claude Rouget’un güçlü harasına katıldı. Bu grup ağzına layık diyebilirim. Ancak henüz üst gruplarda hiç koşmamış atlar var onların kalitelerinden tam emin değilim. Mesela 1 French Aseel, mart ayında burada aynı pist ve mesafede maidenden çıkarken 6 boy gibi net bir fark yaptı. İyi yarışları olan ve Maxim Guyon ile koşacak olan ekürili 5 Honor Bere ile Boudot'un ısrarla bindiği 8 San Fabrizio bence burada mücadeleye katılabilirler. İdeal kilosu ve iyi orjiniyle 9 Moscou da sürpriz yapabilecek bir at. 
AT THE RACES'IN YORUMLU LYON TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2. KOŞU
Broklyn Baby sentetikte bu seviye bir yarış kazandı. Ayrıca çimde birçok tabelası ile Listed koşuda yakın arayla geçildiği bir koşusu da bulunuyor. 16 at arasında 11. olsa da birinciyle arasında 3 boy vardı. İç kulvardan çıkıyor, iyi yer tutarak bu rakiplerini geçebilir. 4 Parousia, listed yarışta kötü koştu ama Longchamp'te maidenden çıkarkenki peformansı iyi. 6 Il Pittore'nin son yakın ara üçüncülüğü fena değil. 8 Barchetta ara vermeden önce bu pist ve mesafede ikinci oldu.  Ama 18 yarıştır kazanamadığını da söylemek lazım. Mart ayında bu pist ve mesafede kazanan 9 Press Officer ve ara sıra ters yarışlar yapan 14 Pauledance de unutulmamalı.
GULFSTREAM'DE KOŞACAK OLAN ATLAR HAKKINDA GENİŞ YORUMLAR, SON GALOPLAR VE SON PERFORMANS PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3. KOŞU
Son 3 yarışında da harika koşan, 1400 metrede kazanan ve Theo Bachelot ile piste çıkacak olan 10 Dark Road benim favorim. 7 Pedro Del Rio, bir önceki yarışta koşan Pres Officer'ın dibinde ikinci olmuştu.  Daha önceki performansları da iyi olan safkan bana güven verdi. Son koşularında üçüncü olan 1 Raise The Stakes ve 4 Enjoy The Silence ikilisi de formda olan atlar.