YABANCI YARIŞ PROFESÖRÜ GULFSTREAM 9 KOŞUYU SİZİN İÇİN YORUMLADI... 625.000 DOLARA SATIN ALINAN ATTAN TUTUN DA 7 KEZ AÇIK YARIŞ KAZANAN SAFKANA KADAR BÜTÜN BİLGİLER BURADA...

YORUMLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ


1. KOŞU
6 El Scorcho, geçen yıl 140.000 dolara el değiştirmiş. Bugün Luis Saez biniyor ve safkanın ilk iki yarışında  hayal kırıklığı yaratmış. Bugün, en ciddi rakibi 4 Matcha ile kapışacağını düşünüyorum. Matcha da çok iyi bir totoya sahip değil. Son altı yarışında sadece bir defa ilk üçte yer buldu. Benzer şekilde 7 Josefa da bu grupta etkili olabilir. 2 Bit Coin Queen, 3 Silver Palms ve 5 Funny Feather da bana göre bu koşuda mücadeleye katılabilirler.
THE SUN'IN GENİŞ YORUMLU TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2. KOŞU
Buradaki atların üçü Florida'da hazırlanmış: 5 Rock With Robin, 6 Go Jo Jo Go ve 4 Cloud Break. Zaten ikisi eküri. Ancak en dikkat çeken at,  3 Dayoutoftheoffice. Babası İnto Mischief iki yaşlılığında Grup 1 kazanmış bir at. Bugün en önemli rakibi ise eküriler olacak. 
3. KOŞU
SERKAN YAŞAR'IN GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
En dış kulvardan çıkıyor olsa da 10 Bahamian Prince, kariyeri boyunca üç yarış kazanmış bir safkan. Bunların ikisi ise geçtiğimiz aralık ayındaydı. Bugüne kadar koştuğu yarışlarda sadece üç kere tabela dışında kaldı. 6 Flash Pass, Şubat ayında ilk koşusunu kazandıktan sonra Grup mücadelede varlık gösteremedi. Sonrasında yine iyi yarışlar yaptı ve yakın zamanda da iğdiş edildi. Bugün Ortiz'le es geçemeyiz. Tampa Bay'daki iki yarışını da kazanan 7 Sea Lover ile hızlı ilerleme kaydeden 9 Gran Hombre ikilisi de diğer safkanların hatasını kollarlar.