1. KOŞU

4 MATCHA, bu sezonki ilk iki yarışında biraz zamana ihtiyacı olduğunu gösterdi ve son koşusunda da yapabileceğinin en iyisini yapmadı. Bugünkü rakipleri de çok sert değil. Ortiz ile şansını katlamış durumda.
2. KOŞU

3 DAYOUTOFTHEOFFICE, Timothy Hamm'in antrene ettiği safkan bu koşuya Tampa Bay'da iyi hazırlandı. Timothy'nin atlarını takip ederek iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Şu sıralar çok formda. 

ERKEN BAHİS ORANLARINA SON! BUNDAN BÖYLE SAFKANLARIN ABD'DEKİ GERÇEK GANYANLARINI PAYLAŞIYORUZ! - TIKLA ÖĞREN

3. KOŞU

7 SEA LOVER, Tampa Bay'daki iki iyi yarışının ardından bugün Gulfstream'de bir alt grubu tercih etti. Safkanın son birinciliği çim pistte ve buraya da uyum sağlayacağını düşünüyoruz. Artan yarış tecrübesi ile birinciliklerine bir yenisini ekleyebilir.

İğdiş edilen 6 Flash Pass'ın buradaki son yarışı tatminkardı. Bu pistte daha önce yarış kazanan safkan dikkate değer. 10 Bahamian Prince, en dış kulvardan çıkacak olsa da bunu aşacak güce sahip. Aralık ayında Gulfstream'de koştuğu ilk yarışı kazandı. Ondan sonraki yarışlarında da ilk üçten düşmedi. Bugünkü rakipleri de oldukça denk görünüyor.

4. KOŞU

Üst gruptan gelen 3 USS COLTON, bugün Emisael Jaramillo ile piste çıkacak. Jaramillo, Ralph Nicks'in atlarına ilk bindiğinde çok iyi sonuçlar elde ediyor. Safkan üçüncü yarışında, artan tecrübe ve kondüsyonuyla başarılı olacaktır.

ABD'Lİ OTORİTELERİN GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

5. KOŞU

2 DIZZY GILLESPIE, bu pist ve mesafedeki son üçüncülüğünde karşılaştığı rakiplerinden daha kolay bir grup buldu. O günden sonra kısa bir ara veren safkanın antrenör Peter Walder, bu şekilde bir alt gruba geldiği yarışlarda çok iyi bir kazanma oranına sahip.

3 Stone Hands de bir alt gruba gelenlerden ve bugün son kötü koşusundan daha fazlasını ortaya koyması gerekiyor. Ekürisi Solar Warning, son katıldığı kum pist koşusundan 11 boy farkla birinci olarak ayrılmıştı. Her iki safkan da bu gruba diş geçirebilecek potansiyelde. 

BAHİS SİTELERİNİN GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

6. KOŞU

4 SO DARN HOT, üçüncü olduğu ilk startında güven verdi. O günkü performansı tartışılmayacak derecede iyi olan safkan, bu kez çim pistte koşacak olmasıyla daha da güven veriyor.

BÜTÜN ATLARIN GALOPLARINA, YARIŞ DETAYLARINA VE SON KOŞU PERFORMANSLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

7. KOŞU

1 MASERATI MAN, bugün iyi bir jokey-antrenör eşleşmesi buldu. Bu ikili son birkaç sezonda birlikte başarılı yarışlar yaptılar. Safkan burun farkıyla kaybettiği koşusunun ardından, bu kez çok daha etkili koşup birinciliğin en güçlü adayı olduğunu gösterecektir.

4 Unprecedented, potoda kazandığı yarışın ardından bir üst grupta şansını deneyecek. Money Ride, çim pistte başarılı olamadı. Aqueduct'ta kumda iyi yarışları var. Beyond Gone, bu pist ve mesafede Luis Saez ile kazandığı son koşusunun ardından bir kez daha potoyu önde geçmek için piste çıkıyor.

SERKAN YAŞAR'IN GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

8. KOŞU

2 BLESSED BEAST, son koşunda aynı mesafede burun farkıyla geçildi. O günkü rakipleri daha sertti. Ayrıca o gün dış kulvardan çıkmasına rağmen, gösterdiği performans ve sergilediği mücadele çok etkileyiciydi. Aynı yarışı yaparsa kazanır. 3 Don’t Get Khozy, kazandığı yarış sonrası formunu aynen muhafaza ediyor. Muhtemelen bugün ikisi arasında sert bir çekişme yaşanacak.

7 Napa Rules, son startında yarış içerisinde sıkıntılar yaşayan safkan, üç yarış önce potoya rakiplerinden önde uzanmıştı. Bu defa daha farklı bir görüntü sergileyebilir.

GULFSTREAM'DE KOŞACAK OLAN SAFKANLARIN SON GALOPLARININ VE SON KOŞU PERFORMANS PUANLARININ YER ALDIĞI AT THE RACES YORUMLU TAHMİNLERİ YAYINDA-TIKLA GÖR

9. KOŞU

2 DAY BY DAY, 1000 metre mesafeli son yarışındaki performansı iyiydi. Bu seviye yarışlarda kendisini ispatlayan safkan, son beş yarışında dört ikincilik ve bir de bu mesafede bir birincilik elde etti. 4 Violent Times, bu mesafede henüz yarış kazanamadı. Ancak safkanın bir adet Listed koşu performansı bulunuyor ve son startında çok sert rakipler arasında yaptığı ikincilik gözden kaçmamalı.

3 Heiressall, son koşusunda Violent Times'ın gerisinde bitirip dördüncü olsa da o gün koşu içerisinde yaşadığı aksilikler var. 1 Bronx Beauty, üç yarış önce bu mesafede kazandı. Grup yarışlarda iyi dereceleri var. Ara sonrası etkili bir geri dönüş yapabilir. 

625.000 DOLARA SATIN ALINAN AT HANGİSİ? HANGİ SAFKAN 7 KEZ AÇIK YARIŞ KAZANDI VE BUGÜN CAZİP ORANA SAHİP... BÜTÜN CEVAPLAR YABANCI YARIŞ PROFESÖRÜNÜN GENİŞ YORUMLU TAHMİNİNDE-TIKLA OKU