KOCAELİ KOŞU HAYATI RİSKLİ ATLAR


Değerli dostlar bu bilgileri Türkiye'de bizim kadar teferruatlı veren bir başka at yarışı sitesi yok. Sadece kazanacak atlar gözüyle bakmayıp diğer müşterek bahis oyunları yönünden de değerlendiriniz.
Bol şans. İyi çalışmalar.

3. KOŞU

12 YELENA: Son sekiz yarışı kalan safkanın koşularından en az birinde ikincilik yahut ikisinde tabela yapmalı.

4. KOŞU

6 SOKU: Yarış hayatının son üç koşusuna çıkacak olan kısrak bu üç yarışta da tabela yapmalı aksi halde bir birincilik veya iki ikincilik lazım.

8 ESENLİ: Son üç yarışı kalan safkanın bir tabela yaparak yarış hayatını uzatma şansı var.

7. KOŞU

13 KOLBASTI: Uzun aradan sonra koşulara devam edecek olan safkan kalan dört yarışında iki tabela yapmak zorunda. 

NALKAPON ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Nasılsın yeğenim iyi misin? Şu anda moralim çok bozuk. Dün müthiş kurgum beşte kaldı. Hedefimde Urfa bülteni var. Köy ağaları oyunu kurmuş yarış saatini bekliyor. Bilmedikleri bir şey var yeğenim; Benim adım Nalkapon ben bu oyunu bozarım. 

Urfa bültenlerinde çok konuşmayı sevmem. Üstün altılı bilgimi kullanıp hazırladığım müthiş kurgularımla şov yapmak tercihimdir. Her ne kadar onlar tezgahı kursalar da tevziyeden büyük bir parça koparmam an meselesi haberin ola. 

Bugün son ayakta müthiş bankom Ünlüoğlu koşuyor. Onu tek atıp arkama yaslandıktan sonra son ayağın gelmesini sabırsızlıkla bekleyeceğim. Kuponum tutunca da kahveye koşup caka satacağım. Gargara Osman'ı da aradım; kendine 2-3 ortak bul her an her şey olabilir dedim. Heyecandan ne yapacağını şaşırdı. Borç harç bulup yatırırım Dayım sen ne dersen o dedi. Bana güvenen yarı yolda kalmaz bu böyle biline. 

Senin de grevin belli yeğenim. Doğru ganyana git, müthiş kurgumu yazdığın müsveddeyi ganyancıya uzat. Yatırdıktan sonra onu yok et ki ortaklarımız çoğalmasın. Sonra da sayfamdan çıkmadan beğenini yap. Aramıza kara kediler girmesi an meselesi. Gözlerinden öperim şansın bol ola.