1 MK Fancy, Grup 1 kazandıktan sonra Mart ayında Listed yarışta ikinci olurken burada koşan Chacnack'i geçti. Değişen jokeyi ile bu yarışı kazanarak gücünü ispat etmeye çalışacak. Longchamp'te maiden kazandıktan sonra  Borudeaux'ta Listed galibiyetine imza atan 6 Pao Alto, bu safkanla dişe diş bir birincilik mücadelesine girişir.
BAHİS SİTELERİNİN PAKENHAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Almanya'da 14 boy farkla maidenden çıktıktan sonra el değiştiren 8 EMOJİ, Mart ayında Fransa'da Listed yarış kazandı. Bugünkü rakiplerinden Flight Lady, grup seviyesinde koşularda boy göstermiş. Ayrıca o da el değiştirmiş ama son birkaç günü hatırlarsanız ara sonrası gelen atlar hep çakıldı. Emoji, Mart ayında yarış koşmuş olmasıyla bu rakibinden bir adım önde. Ben kazanacağını düşünüyorum. Bugün biraz da yağmur bulursa zor geçilir. 

BAHİS SİTELERİNİN LONGCHAMP TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

3 Grand Glory, üçüncü olduğu Grup 1 yarışta buradaki rakiplerinden Wonderment, Romanciere ikilisini geçmiş. O yarışı potoda verdiğini de söylemek istiyorum. Bugün bu gruptaki atların neredeyse hepsi en az 6 aydır koşmuyor. Bu yüzden nefes bakımından denkler. Zaten yurt dışında çok da fark etmiyor. 

Bugün ikinci altılıya hiç mi hiç bulaşmaya değmez. Cebimize ziyan. Oynayacaklara sadece şunu söyleyebilirim: Bu programda PIERRE-CHARLES BOUDOT'a dikkat edin! 

BAHİS SİTELERİNİN GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Murat Kaya Longchamp At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

1.6 
8 EMOJİ BANKO
3 GRAND DLORY // 8.4.9
3.5.1 // 2.8
15.5.6.3.4.2.1.10.14
16.4.1.10.15.14.17.5