HAPPY VALLEY'DE KOŞACAK OLAN ATLARIN HONG KONG AÇILIŞ GANYANLARINI ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? O HALDE BURAYA TIKLAYIN


1. KOŞU

İstikrarlı bir safkan olan 8 FOX CHEUNGER, son koşusunda bu pist ve mesafede iki boy geride beşincilikte kalmıştı. Daha önce Happy Vlley'de çok kolay kazandığı yarışlar var ve bu özelliği güven vermesine yetiyor.

10 Exponents, Sha Thin'de bu mesafede yakın ara bir ikincilik elde etmişti. Bugün de üst sıraları zorlayacaktır. Son katıldığı mücadelede potoda mağlup olan 11 Show Mission, mesafeyi seven bir at olmasıyla göz önünde bulundurulmalıdır.

İŞTE KARŞINIZDA HONG KONG'UN EN ÇOK YARIŞ KAZANAN JOKEYLERİ VE ANTRENÖRLERİ-TIKLAYINIZ

2. KOŞU

3 COMPASSION SPIRIT, bugün biraz ağır kiloyla koşacak ancak son kazandığı yarıştaki performansından sonra bu durum normal karşılanabilir. Start avantajı da bulunan safkan, jokeyi Purton ile bir kez daha potoyu önde geçebilir.

Bu mesafedeki etkili birinciliğinden sonraki koşusunda Sha Thin'de potoda kaybeden 8 Thou Shall Sing,  dengi rakipler arasında yine iddialıdır. 9 Happy Tango da benzer bir koşuda baş farkıyla geçilerek buraya geldi. Dikkate değer bir performanstı. 12 Happy Winner ise aynı yarışta Happy Tango'nun hemen arkasında bitirmişti. 

Hong Kong Happy Valley Yarışlarında Daha Önce Bu Pistte Yarış Kazanan Atlar- TIKLA ÖĞREN

3. KOŞU

21 gün önce bu pist ve mesafede kazanan 2 WE THE SOUTH, bugünkü start dezavantajını aşabilecek güce sahip bir safkan. Bugün üzerine Moreira'nın atladığı Winning Ways, son koşusunda yakın ara geçilmişti ve sezon başında böyle bir yarıştan galibiyetle ayrılmıştı. Daily Delight, son koşusunda We The South'un hemen dibinde üçüncü oldu. Happy'deki ikinci startında farklı bir performans sergilemesini bekliyoruz. 11 Prawn Yeah Yeah, Sha Thin'deki harika birinciliğinden sonra bugün Happy'de bir üst grupta piste çıkıyor. 

BAHİS SİTELERİNİN HONG KONG HAPPY VALLEY TAHMİNLERİ SİZİ BEKLİYOR- TIKLA GİT

4. KOŞU

İki koşu önce burada potoda kaybeden 3 SMART LEADER, son koşusunda yarış içerisinde aksilikler yaşayarak altıncı oldu. O günden beri idman pistinde iyi çalışmalar yapmış olması ve Sihirbaz Moreira ile ön planda. 2 Jumbo Happiness, Mart ayında burada yarış kazandı. Jokeyi Neil Callan idaresinde daha önce birinciliği bulunuyor. Son koşusu görmezden gelinebilir. 1 Beauty Amigo, iki yarış önce bu mesafede kazandı. İç kulvar avantajı da var. Son koşusunda iki boy farkla geçilen 10 Big Fortune, kazanacak forma sahip.

YABANCI YARIŞ YAZARLARININ HONG KONG HAPPY VALLEY TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

5. KOŞU

İki yarış önce çok kolay kazanan 1 VICTORIAM, Sha Thin'de formunu buldu. Valley'de de bu seviye yarışlarda plaseleri bulunuyor. Zac Purton'un da binmiş olması dikkat çekici. Geçen yıl İngiltere'nin Ascot Hipodromu'nda yarış kazanan 2 Harmony Spirit, Sha Thin'de de kazanacak forma ulaştı. 8 Shamport, son koşusunda üçte üç yapma fırsatını kaçırdı. Bu mesafedeki iyi dereceleri onu da değerlendirmeye almamız gerektiğini gösteriyor.

HONG KONG'TA KOŞACAK ATLARIN YARIŞLARINI İZLEYEBİLİR, GALOPLARINI GÖREBİLİRSİNİZ - BURAYA TIKLAYINIZ

6. KOŞU

Son olarak Hong Kong Derbisi'nde start alan 1 WORLD FAMOUS, daima üst gruplarda koşuyor ve bugün çok uygun rakipler bulmuşa benziyor. Bu seviye yarışlarda birçok kez kazandı. Ağır kilosuna rağmen kalitesiyle favori. 

5 Vincy, bu pistteki 10 koşusundan iki birincilik, altı da plase çıkartmayı başardı. Şampiyon jokeyi ile ihmale gelmez. 4 Acclaimed Light, buradaki son koşusunu kazanırkenki görüntüsü gayet iyiydi.  

MURAT KAYA'NIN 2 BANKOLU CHANTİLLY TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

7. KOŞU

İrlanda'dan geldikten sonra Hong Kong'ta etkili bir birincilikle kariyerine başlayan 2 DELIGHTFUL LAOS, bu defa ilerleyen formuyla daha da iyi koşacaktır. 

6 Tangmere, üçte üç yapabilmek için piste çıkıyor.  Biraz üst grupta ancak form durumu ve gücü yeterli. 7 Best Alliance son dördüncülükleri ve ondan önceki birinciliği ile formda olduğunu gösteriyor. 9 Happy Warrior da mücadeleye dahil olmaya çalışacaktır.