Selam sevgili Dostlar Sadece Adana İkinci altılı ganyan tahminim olacaktır. Teksiz ama alternatif tek olacak bir şablon yayınlayacağım Şimdiden Herkese bol şans.

5.Koşu MEDYA YERİNE KÖRÜDĞÜM EKLENMİŞTİR.(18:00)

Günün Dördüncü Koşusunda Bu gruptan Farklı performansa Sahip olan HIZ DELİSİ'nin Bu mesafede kazanması için bir sorun yok gibi görünüyor Öncelikle bu safkanın şanslı olacağını düşünüyorum.  Daha önce bu mesafede başarılı olan son iki yarışında beklenenin altında kalan SKORER Bugün farklı koşacağına inandığım bir safkan değerlendirmekte fayda var. Ard arda koşular koştuktan sonra dinlendirilen HECTOR Yeniden özlediği birinciliğe bugün uzanabilir.Sonlarda sert gelecek olan TANGO WİNNER Biraz ağır kilosuna rağmen bugün sürpriz yapma olasılığı yüksek olan safkanların başında geliyor. Yeri olanlar ASLAN STAR'ıda ekleyip bu koşuyu rahatça izleyebilirler.

Günün Beşinci Koşusunda Ankara ve istanbul pistinde başarılı yarışlar Koşan SULTANHAN Bugün bulduğu uygun grupta birinciliğin en güçlü adayıdır. Son yarışında yeniden kıpırdayan MEDYA En sert rakibi olacaktır. Bu iki safkanın buraya yeterli olacağını düşünüyorum.

Günün Altıncı Koşusunda İdeal mesafesinde Koşacak Olan SARIBİRGÜL İlk atımdır. Bu mesafenin bu tür gruplarda başarılı ismi ALBURAK KIZI İkinci şanslı safkandır. Son yarışında ankara pistinde dördüncü olan ve kaliteli koşularda zamanında boy gösteren KUMSAL, çalışmalarında yeniden toparlanan MERZA Bu koşu için yeterlidir diye düşünüyorum.

Günün Yedinci Koşusunda son yarışında gücü nispetinde klas taylarla mücadele eden ve yarışı tabela dışında bitiren BADARBUNGA İlk atımdır. Bu safkanın kötü koşması halinde daha önce bu rakiplerini ÇOĞUNU geçen DOQUAN en sert rakibidir. Koşunun bombasını ise Zaman zaman ters yarışlar koşan ve bu pisti seven MY HEART'tan bekliyorum.

Günün Sekizinci Koşusunda son koşusunu tabelaya yakın bitiren bu sefer daha hazır gireceği koşuda BABA METİN İlk atımdır. Son yarışında ikinci olurken iyi derece çıkartan DAYE HATUN, yeterli seviyeye ulaşan NADİDE SULTAN, Bu Koşu için yeterlidir.

Günün Dokuzuncu Koşusunda bu koşuda çok farklı koşmasını beklediğim GUNNER İlk atımdır.

Bu safkanın öncelikle kuponda bulunması gerektiğini düşünüyorum. Son yarışında ikinci olurken dikkatleri üzerine ceken SAHİBE Uygun kilosu ile İkinci şans verdiğim safkandır. Kum pisti daha çok seven MASCHERANO, Hazırlıkları göz dolduran WHITE CREST, son koşıuları başarılı olan JINS PRİDE Daha sonra şans verdiğim safkanlardır.  Koşunun bombasını ise ÖNE ERKEN FIRLAMAYIP sonlarda sprintini tutturabilirse SPLENDOR'dan bekliyorum.