1. KOŞU

9 JOHNNY LONGBOAT, daha önceki rakiplerine göre önemli ölçüde daha alt gruba geldi. İlgilileri bu gruba geldikleri koşuların yarısını kazanma oranına sahipler. Mesafenin de uygunluğu ile kariyerindeki ilk birinciliğine uzanabilir. 

2. KOŞU

7 L. A TOWER, Will Rogers'ta ilk kez piste çıktığı son koşusunda yakın ara bir üçüncülük elde etti. O gün aradan sonra piste çıkmıştı ve yarış da gördü. Derece olarak da bu mesafede rakiplerinden daha iyi bir safkan.

WİLL ROGERS YARIŞ PROGRAMI( BÜTÜN DETAYLI DERECELER, BÜTÜN GALOPLAR)

3. KOŞU

2 SASSY SETA, oldukça süratli safkan ve bugün de ikinci kulvardan çıkıyor.  Derece olarak rakiplerinden çok önde ve Oaklawn'daki son koşusu da fena değildi. Çıktığı gibi bitirmesi sizi şaşırtmamalı.

İki yarış önce Oaklawn'da dört boy farkla kazanan 1 Frontier Woman, istikrarlı bir kısrak. Son iyi üçüncülüğünün ardından bugün bir üst grupta koşacak ama buraya da gücü yetebilir. 3 Joy In The Money'in antrenör şu sıralar sessiz ama safkanın formu çok iyi. Euromandy, bu mesafedeki derecesi çok iyi ve bugün bir alt gruba gelmiş olması dikkat çekici.4. KOŞU

6 RED LINGERIE, Oaklawn'dan bundan daha iyi gruplarda koştu. Buradaki son dördüncülüğündeki performansı da harikaydı. Kazanmak için daha fazlasını yapmasına gerek yok.

1 Plenty Of Munny, ikinci olduğu gün dış kulvardan çıkıyordu ve bu mesafedeki ilk yarışıydı. Buna rağmen ikinci olurken genel görüntüsü çok iyiydi. Bu kez iç kulvardan çıkacak olması önemli bir avantaj. 2 Lil Shopper, Oaklawn'dan geldi ve bu gruptakilerden daha denk rakiplerle daha önce koşmadı. 5. KOŞU

1 HOLLYWOOD SQUARE, üst üste iki ikinciliğinin ardından birinciliğin kapısını çalmaya başladı. Daha kısa mesafedeki yarışlarından sonra bu kez daha önce kazandığı mesafeye çıkartılması akıllıca bir hamle. Birinciliğin en güçlü adayı.
6. KOŞU

10 ANCONA, en dış kulvardan çıkıyor ama bu çok da önemli değil, çünkü kısrak formunun zirvesinde. Son koşusunda burada üst üste üçüncü birinciliğine imza attı. Antrenörü ve jokeyi de form bakımından iyi durumdalar.  

1 Checkerboard, benzer bir koşuda elde ettiği ikinciliğin ardından bugün yine üst sıraları zorlar. 6 Tiz The Storm, mesafenin uzamasıyla şansı arttı.

7. KOŞU

8 RAGAN’S JET, kariyerinin ilk koşusunda etkili bir üçüncülük yaptı. O gün düzlük üzerinde, kazanan safkanı epey zorladı ve çok az farkla geçildi. Edindiği tecrübenin ardından o günkü performansını bir daha tekrarlarsa kazanması zor olmaz.