Yabancı Yarış Profesörü, Fransa'da 10 koşuyu sizin için yorumladı. Hepsi ve daha fazlası için BURAYA TIKLAYINIZ
1. KOŞU
2 Xaario'un tam kardeşi geçen sene ilk yarışında kazanmış. Mesafe uyumu ve şampiyon jokeyi Maxime Guyon ile ilk tercihimiz olmalı. İlk ayakta jokey tercihlerini göz önünde bulunduracak olursak Pierre-Charles Boudot’s ile 6 Sealiway ve Christophe Soumillon ile 12 Dontellyourmother ikilisi göze çarpıyor. 14 Chiri Tsubaki, 1 Choco Charly ve 16 Imperial Beauty de kuponlara yazılabilecek atlar.
SAINT CLOUD'DA KOŞACAK OLAN ATLARIN GERÇEK GANYANLARI!-TIKLA GÖR
 
2. KOŞU
3 Smart Whip'in daha önce potoda kaybettiği Listed koşuda ikinciliği var. 6 Cartes de bugün çoğu kolay rakiplerden oluşan grubu bulmuş. Sentetikteki son koşusu iyi. 1 Attentionadventure'a bugün, daha önce kazandığı jokeyi  Demuro'nun binmesi önemli. 14 Vasy Sakhee de bir alt gruba gelenlerden.  4 Viny ve 5 Mister Smart son koşularını sentetik pistte kazandılar. Çimde de koşuyorlar. 
BAHİS SİTELERİNİN SAİNT CLOUD TAHMİNLERİ YAYINDA-TIKLAYINIZ

3. KOŞU
12 Hurricane Cloud, bir Frankel'in tayı ve anne kardeşi Goken, grup koşu kazanmış. 2 Vasco Da Gama, 300.000 Euro'ya alınmış. İyi orjinleri ve kalite jokeyleriyle 5 Dream Works, 10 Roble ve 14 Whaze de dikkat çekiyorlar. Burada 3 Westeros, usta antrenör Fabre'nin diğer iki atı Undark ve Redshank'ten daha iyi duruyor.