Kara Kamçı Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları, Analizleri, 

Selam sevgili Dostlar Kocaeli yarışlarında beşinci ayağı tek bırakacağım İnşAllah umduğumuz gibi yarışı kazanır Şimdiden herkese bol şans.

Günün İkinci Koşusunda İstanbul pistinde çok iyi hazırlıklar yapıp kocaeli pistinde şansını deneyecek olan Kendisini hazırlayan ve koşuya katılan aprantisi ile CANAKIR ilk atımdır. İstanbul pistinde etkili olamayan ama burada kısa mesafelerde başarılı yarışlar çıkartan AVAN Koşuyu çıktığı gibi hafif kilosu ile bir solukta bitirebilir. Uzun mesafede zaman zaman başarılı yarışları olan bu sefer daha uygun rakiplerle mücadele edecek olan PORSUKBEYİ Burada şanslı olabilecek bir başka safkandır. Son yarışında yeniden toparlandığının sinyallerini veren BAŞYAZAR, Bu pistte uzun mesafede  birinciliği bulunan KIZIMİDİL, daha sert grupta başarılı yarışları olan KONGO ve MUSON RÜZGARI Yeterlidir.

Günün Üçüncü Koşusunda  Kendisine göre bir grup bulan KAPTANTOR İlk atımdır. Ankara pistinde istediğini bulamayan ÖZLENENGÜL Burada şanslı olabilecek diğer bir safkandır.Sonlarda güçlü gelecek olan YÜCESOY, izmir pistinde başarılı yarışları olan CANCAHİDEM, burada bu mesafede bu rakiplerinin çoğunu geçen BAHANE, BOZKIZI ve SARECAN Daha sonra.

Günün Dödüncü Koşusunda Bu gruptan farklı performansa sahip olan RED REBEL Bugün sizlere önereceğim ilk alternatif tekimdir.İstanbul pistinde iyi bir hazırlık devresi geçiren yarış seçilerek buraya getirilen ANTONOV ikinci atımdır. Önde istediği tempoyu kurabilirse ÜNLÜOĞLU Koşuyu bir çırpıda bitirebilir.

Günün Beşinci Koşusunda Bu pistte farklı mesafelerde yarışlar koşan ve istenilen forma ulaşan HENDEK PRENSESİ'nin bugün kazanması benim için sürpriz olmaz. Bu piste geldikten sonra ağır yük bindirilerek çalıştırılan ve hazır olduğunu belli eden YASMİN En az hendek prensesi kadar şanslıdır. Bu koşunun sürprizini YILDIRIMKIZ'dan bekliyorum.

Günün  Altıncı Koşusunda Son yarışında favori önerdiğim ama sert grupta başarılı olmayan KUTLUKHAN Bugün koşuyu çıktığı gibi kazanabilir. Bugün güvendiğim safkanların başında geliyor. Ve günün bankosu olarak öneriyorum.

Günün Yedinci Koşusunda DREJAN,PİN UP, OSMANİYE ÇOCUĞU, , SWETT PARTY, PATATUKA, Sırasıyla,