Dün Gulfstream'de şov yapan PROFESÖR, bu kez Will Rogers yarışlarının tamamını sizin için yorumladı. 


WILL ROGERS AT YARIŞI TAHMİNLERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ


2. KOŞU
İstikrarsız atlar bir arada koşuyor. Oaklawn'da üçüncü olan 5 Foolish Princess, ondan daha iyi yarış yapamadı. Grup zayıf, aynı yarışı yapabilirse kazanması sürpriz olmaz. 2 Dixie Loving, bugün alt gruba gelen bir başka at.  10 Elsie's First de Oaklawn'dan gelen atlardan biri, galobunda 800 metreyi 48 içinde koşmuş. Santa Anita'da ikinci olan 7 Winning Bells, Will Rogers'ta bir yarış gördü. Son yarışında beklenmedik şekilde iyi koşan 8 Nanabanana ve iyi jokeyiyle 9 Expansionist de yazılmalı. 6 Karma Reigns de galobunda 800 metreyi 47 içinde koşmuş. Onu da yazalım. Bu ayakta her şey olabilir.


3. KOŞU
4 Valiant Appeal, iğdiş edildikten sonra formunu iyice ilerletti. Son ikinciliğinde buradaki rakiplerinden Dance Doctor'ı geçmişti. 5 Young Hendrick eski formuna döndü. 7 Visiul Punch, uzun ara sonra koştuğu ilk yarışta biraz daha iyi rakiplerini geçti. 6 Secret Biscuit ve 8 Shanghai Mike, az yarış yapmış olabilirler ama koştukları yarışların ikramiyeleri bu koşunun en az iki katı. Yani bu rakipleri kendilerine çok denk görünüyor.


4. KOŞU
8 Mulberry, 1200 metre mesafedeki birinciliğinde Karate Hottie'yi geçmişti. 1600 metredeki bir sonraki yarışında ise  Soaring Now, Miss Perfecta, Seynatawnee ve Settle Down Eileen'i gerisinde bıraktı. 4 Karate Hottie, o yarışından sonra üst üste iki birincilik yaptı. İki safkan da çok formda. Bu yarış ikisi arasında geçmeye aday. Geniş kurgularda rakip olarak yazılabilecek atlar var. 

WILL ROGERS AT YARIŞI TAHMİNLERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ