İstanbul birinci altılıya bankoyla başlayacağım. Gidişatın işine gelecek olan My Sweet Lady'nin Ahmet Çelikle kazanmasını umuyorum. Kuponumda banko olacak. İkinci koşuda tecrübeli isim Sineps kazanacak düzeye geldi. Alternatif tek olabilir. İbra ve Who is That Chick ikilisi bu gruba fazla ama ben Şubar'dan bomba bekliyorum. İlkadım iki yarıştır kötü gidiyor ama bu gruptan çok farklı bir potansiyeli var. Selvihan son koşusunda çok iyiydi bugün kazanırsa hiç şaşırmam. Kesin yazılmalı. Serkanağa son koşusunda kötü koşmuş olabilir ancak form olarak iyi.  Zealous Line, Dayım Benim ve Golden Tower form olarak çok iyiler. Üçü yeterli olabilir.

İlk ayağı geçersem şansım çok fazla. Küçük kuponumla da şansınızı deneyebilirsiniz çünkü Sineps'ten de iyi bir yarış bekliyorum. 

İlk ayakta daha önce de Gökhan Kocakaya ile koşup üçüncü olan Yenilmez tek atılabilir. İkinci ayak Sherman Oaks, Stormbell, Penguen, Bengun ve Altın Adım ön planda yazacağım atlar. Üçüncü ayak Gülerana, Gülfem, Görüntü, Soku. Dördüncü ayakta son yarışında Mustafa Çiçek'in iyi binemediği All Accounted For'u banko yazabiliriz. Beşinci ayakta Alderamin artık koşacak yarış bulamıyor. Ben yıkacağım ki ancak öyle para verir. Son ayak kilo veren Kızılhan favorim. Buraya da fazla at yazmayı düşünüyorum çünkü bomba olacak. 

Günün Altıncı Koşusunda dha önce bu mesafede bu denk gruplarda birincilikleri buluna MARVELOUS IRON İlk atımdır.zaman zaman birincilikleri buluna YARAMAZ ÇOÇUK pist ağır olursa şansını ikiye katlayacak safkanların başında geliyor. Bu gruplarda her zaman söz sahibi olacak olan GOLDEN TOWER Üçüncü şans verdiğim safkandır. Son yarışını kazanan ama daha sert rakiplerle mucadele edecek olan SİNCLAIR Koşu temposuna ayak uydurabilirse sonlarda güçlü gelerek koşuyu lehine çevirebilir. DAYIM BENİM Daha sonra şans verdiğim safkandır.

Günün Yedinci Koşusunda CURCHILL FIRE ilk atımdır. PARTI LİON ve AMERİCANN BILIION, KRIS ANGEL Daha sonra şans verdiğim safkanlardır.

Günün Sekizinci Koşusunda uzun aradan sonra koşuya katılacak olan CANT TOUCH THIS'İN Bugün hazır olduğunu düşünüyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

Günün Dokuzuncu Koşusunda ANADOLU HİSARI, FECİR, KILIÇSOY, BARANBABA, ASARCIKLI Sırasıyla.