FANTASY: Birçoğu tecrübesiz rakiplerle mücadele edecek olan Fantasy, arka arkaya üçüncü kez kazanabilecek güç, yetenek ve forma sahip. Bu pist ve mesafedeki son yarışını rahat kazanan safkan için handikapörler herhangi bir inisiyatif kullanmadı ve bu da rakiplerinin çok güçlü olmadığını gösteriyor. 

HONG KONG WIN: Şu anki form durumuyla geçilmesi zor görünüyor.  Son dört koşusundan iki birincilik çıkardı ve 1000 metre mesafeyi çok seviyor. Son koşusunda benzer grupta baş farkıyla geçilen safkan bir kez daha Moreira ile koşacak olmasıyla fazlasıyla güven veriyor. 

DECRYPT: İrlanda'nın önemli koşularından 2000 Guineas'de üçüncülük elde eden safkan, Hong Kong'ta da güven veren yarışlar yapıyor. Ne zaman Zac Purton bu safkana binse adı muhakkak tabelada oluyor. Son birlikteliklerinde de üçüncü olmuşlardı. Bu yarış için etkili çalışmalar yaptı. İdeal mesafesinde çok şanslı.

SERKAN YAŞAR'DAN 2 TEK 1 BANKOLU. VİDEO ANLATIMLI, GENİŞ YORUMLU SHA THİN TAHMİNLERİ YAYINDA.

RIGHT CHOICE: Bugün dış kulvardan çıkıyor. Daha iyi bir starttan çıksa daha farklı yorumlar yapılabilirdi fakat 14. kulvardan çıktığı son koşusunda burun farkıyla kaybettiğini unutmamak lazım. Zac Purton, faktörüyle bu koşusunda da benzer bir yarışa imza atacaktır. 


1. KOŞU: Golden General
2. KOŞU: Gorgeous Inheritor
3. KOŞU: Jade Fortune
4. KOŞU: Fantasy
5. KOŞU: Hong Kong Win
6. KOŞU: Decrypt
7. KOŞU: Right Choice