1. KOŞU

2 MAYITO, son koşusunda dış kulvar dezavantajına rağmen iyi bir ikincilik elde etti. O günden bu yana da idman pistinde çok güzel hazırlıklar yaptı. Pistin en iyi jokeylerinden Gaffoline ile en iyi starttan çıkan safkan bu defa kazanabilir. 9 Traffic Trouble son koşusunda çok fark yemedi. Derece olarak da iyi olan safkan favorinin sert rakibidir. 
GULFSTREAM ERKEN BAHİS ORANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2. KOŞU

Tayları ilk koşusunda %30 kazanma başarısı olan Wesley Ward'ın 4 BREAKTHROUGH'un çok iyi çalışmaları bulunuyor ve ayrıca kan hattı çok kuvvetli.

3. KOŞU

12 CAT LADY, bugünkü dış kulvar dezavantajının üstesinden gelebilecek potansiyelde bir at. Derece olarak da bu gruptaki atlardan daha iyi. Ortiz ve Todd Pletcher bir araya geldiklerinde ise harikalar yaratıyorlar. 1 Chouchou De Boo, bugün iç kulvar avantajını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacak.

GULFSTREAM JOKEY VE ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

4. KOŞU

En iç kulvardan çıkacak olan 1 ALGODONAL, mükemmel jokeyinin idaresinde şimdiye kadar ki en iyi yarışını yapabilir. Bu pist ve mesafede çok başarılı olan kısrak süratli olmasının avantajını kullanarak koşuyu bir çırpıda bitirmeye çalışacak. Bu mesafedeki son koşusunu kazanan 4 Too Much War yeteri kadar etkileyiciydi. Bugün daha üst grupta start alacak ancak Luis Saez'i binmesi ve dinçliği ile  gözler safkanın üzerinde. Daha önce bu tip bir grupta yarış kazanan 6 Sand Drift, üç ay ara sonrası yeniden pistlere dönüyor ve rakipleri denk.

SAFKANLARIN BÜTÜN YARIŞLARINI GÖRMEK VE BÜTÜN GALOPLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

5. KOŞU

3 POSEIDONS PRINCESS, çok ilgi çekici bir tay. Son dönemde galoplarında çok iyi dereceler çıkarttı. Bu mesafeye çok yatkın bir kan hattı var ve yarışa da kusursuz hazırlandı. 10 Impression Given, kulvar dezavantajına sahip olsa da bu son üçüncülüğü ile tehlike yaratabilir. 

YABANCI YAZARLARIN GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

6. KOŞU

12 EAGLES PLACE, kumdan çime döndüğü son dördüncülüğünde aşama kaydettiği görüldü. O koşusunda uzun bir aradan geliyordu ve yarış görmeye ihtiyacı vardı. Nefeslenen safkan bu defa daha iyi bir netice elde etmeye yakın. 11 Reconvene birkaç hafta önce kariyerine başladı ve üçüncü olduğu koşuda güven verdi. O da bu kez daha iyisini yapabilecek bir isim.

BAHİS SİTELERİNİN GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

7. KOŞU

10 COMPENSATE, start aldığı 7 koşusunda üç birincilik ve üç plase çıkarmayı başardı. has three wins and the same number of places from his seven career starts. Sert gruptaki ikinciliğinin öncesinde bu mesafede yarış kazanan, başarılarına bir yenisini ekleyebilir. 2 Afficionado, son olarak Ekim ayında Fransa'da Grup 3 koştu.  Amerika'daki ilk deneyiminde iyi bir sonuç alabilir.

AT THE RACES'IN GENİŞ YORUMLU GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

8. KOŞU

5 LOUIE’S KINGDOM, yeni ilgililerine geçtikten sonra epey klas düşüre safkan, bugün eskisine nazaran çok daha uygun rakiplerle mücadele edecek. Geçen yıl Hawthorne'da üst grupta güzel bir birinciliğe imza atmıştı. Bu mesafe safkana çok uygun ve antrenörü bu şekilde ara verip dönen safkanlarda çok başarılı. 3 Cat Gone Quick, buradaki son koşusunu üç boy farkla ve zorlanmadan kazandı. Bugün de ihmale gelmez.

YABANCI YARIŞ PROFESÖRÜNÜN 9 KOŞU YORUMUNU, İKİ BANKOSUNU VE BİR TEKİNİ GÖRMEK İÇİN SİTEMİZE GELEBİLİRSİNİZ.

9. KOŞU

9 SOCIAL PARANOIA, bugünde birinciliğe ve dolayısıyla hat-trick yapmaya yakın duruyor. Safkan Gulfstream'de hiç geçilmedi ve Belmont'ta Grup 1 koşuda ikinciliği var. pistte Son olarak ise 1600 metre çim pistte Grup 3 kazandı. Bugün mesafe 100 metre uzasa da sorun teşkil etmeyecektir.

12 War Of Will, geçen yıl Triple Crown'ın ikinci ayağı olan Preakness Stakes'i kazandı. O günden sonra da gün yüzü görmedi. Bugün en dış kulvardan çıkacak olması dezavantaj teşkil etse de sınıf bir at. Geçen yıl Breeders Cup'a da katıldı. 6 ay ara sonrası dişli rakipler arasında nefes yönünden etkilenmezse farklı bir sonuç alabilir. Todd Pletcher'ın 6 Halladay'i son birinciliğinden sonra aşama içerisine girdi.  11 Admission Office, çok uzun mesafeli etkisiz yarışının ardından sevdiği koşulları bulmuşa benziyor.