1. KOŞU

2 ALL AMERICAN JEWEL, bu mesafede yakın ara kaybettiği koşulardan daha uygun rakiplerle start alıyor. Antrenörü bu seviye yarışlar çok başarılı. Son üçüncülüğünde yaşadığı trafik sorununu da unutmamak lazım.

Benzer yorumlar 4 A Beautiful Day için de yapılabilir. İdmanlarında iyi dereceler çıkartan safkan bugün daha iyi performans sergileyebilecek durumda. 6 Delia’s Pride, 15 gün önce çim pistte biraz dışarılardan dolanmak zorunda kaldığı ve üçüncü olduğu yarışta güven verdi. Bugün üç kilo apranti indirimi ile koşacak. 7 Halfy, son koşusunda iyi mücadele etti. Şimdiki rakipleri eskiye göre daha zayıf.2. KOŞU

4 JUST RIGHT MIKE, geçen ay elde ettiği üçüncülük etkileyiciydi. Antrenörü Yates, bu hafta güzel yarışlar kazandı. Safkan bir önceki yarışının üzerine biraz daha koyarsa buradan galibiyetle ayrılabilir.


3. KOŞU

Bu pist ve mesafede kazandığı yarışa harika olan 1 PROBABLY GRACE, düzlüğe kadar önde giden safkanı yakın takip edip daha sonra ayırarak 3 boy fark yapmıştı. Bugün de benzer bir sonuca imza atabilecek durumda. 2 Peace Control de bir üst gruptan gelen bir at ve kısa süredir koşmuyor. Ancak idman pistinde çıkardığı dereceler mükemmel. Mart ayında benzer rakipler arasında ikinci olan 3 Sizzling Roma, bu seviye yarışlarda oldukça başarılı bir isim. Bu yarış öncesi çalışmaları da olumlu görünüyor. 6 Tong Shu, kazandığı yarışın ardından bir üst gruba geldi ve hem antrenörü hem de jokeyi iyi bir takım oluşturuyor. 


4. KOŞU

5 SEVEN AND SEVEN, ilk üç yarışında çok başarılı olmasa da idman pistinde, çok ilerleme kaydettiğini gösteriyor. Pistin en başarılı binicisi Luis Saez'in tercihi ile bugün ters bir yarış yapabilir.


5. KOŞU

1 R BOY BODE, bu mesafede üç yarış kazandı. Çok rahat kazandığı yarışın ardından yeniden bu seviye koşuya geldi. Önde gitmeyi seven süratli safkan çıktığı gibi bitirebilir. 6 Kyle'nin kum pistteki performans durumu çok iyi. Bugün çimde ilk kez start alacak ve piste uyum sağlarsa etkili olur. 2 Year Of The Kitten'ın kazandığı son koşu çimdeydi ve kumdaki yarışlarında çok kötü koştu.


6. KOŞU

2 COMMANDING LADY, ilk iki yarışına nazaran bu kez daha zayıf rakiplerle koşacak. Antrenörü Gustavo Delgado,  bu şekilde seviye düşürdüğü koşularda başarılı oluyor. Ayrıca kısrağın galopları da çok iyi.


7. KOŞU

8 ENLISTING, bu pist ve mesafedeki son iki koşusunu da kazandı. Bu birinciliklerinden biri ise 8 boy farkla. Yakaladığı güzel formla üst üste üçüncü birinciliğine çok yakın. 2 Tiz Possible Dear, kazandığı koşuda iyi bir performans sergiledi. Bugün bir kez daha üst sıraları zorlar.


8. KOŞU

Todd Pletcher'ın buradaki en iyi atı 1 MANDATE, gibi duruyor. Diğer safkanı  just Rhythm Section'dan bir adım önde diyebiliriz. İç kulvar avantajı da bulunan safkan, Ortiz gibi bir jokeyi de üzerine almış. Son koşusunu 1600 metre çim pistte çok zorlanmadan kazandığını de belirtmek lazım. 5 Rhythm Section, dış kulvar dezavantajına rağmen son yarışını düzlükteki etkili performansıyla kazanmasını bildi.  Bugün daha fazlasını ortaya koyabilecek kapasitede. 3 Montana Man, formunda ilerleme gösteren bir safkan. 8 Dominate Themoment, son iki koşusunu da kazanmayı başardı, çalışmaları da iyi.


9. KOŞU

2 FRANK FIRST, son çim koşusunda çok etkisiz kaldı ancak safkan kum piste yatkın. İki yarış önce bu pist ve mesafede .çok daha güçlü rakiplerinin arasında üçüncülük elde eden safkanın jokeyi Ortiz, yeniden binmiş. 

5 Blueridge Mountain, ara sonrası koşacak ama üst gruptan geldiğini de belirtmek gerekiyor. Laurel Park'ta kazandığı yarış iyiydi. Nefes yönünden etkilenmezse iddialı olur. 8 Jesus Team, bu pist ve mesafede 4 boy farkla çok rahat kazandığı yarışın ardından biraz daha sert rakiplerle karşılaşacak olsa da ihmal edilmemelidir.