1. KOŞU

6 MYFIRTEXWIFE, iki aydır koşmuyor ancak bu uzun bir süre değil. Kısrak buraya bir üst gruptan geliyor ve aynı pist ve mesafede koştuğu son startında ikinci olurken yarış içerisinde birçok aksilik yaşamıştı. Antrenörü Jorge Abreau, safkanlarıyla bu şekilde alt gruba geldiğinde muazzam bir başarı oranına sahip.


2. KOŞU

Wesley Ward, Amerika'da tay koşularının kralı olarak bilinir. Bugün ise bu yarışa iki tayla katılıyor. Ward'ın diğer tayı 2 Tharos'tan daha hazır görünen 4 GEM THIEF, başjokey Ortiz ile piste çıkacak. Benzer şekilde, idman pistine çok iyi derecelere imza atan 5 Lyrical'ın antrenörü Juan Alvarado ise taylarıyla ilk koşusunu kazanma konusunda usta.

3. KOŞU

3 CHIC AND SEXY, antrenörü Benny Cadahia ile piste çıktığı ilk koşusunda yakın ara bir ikincilik elde ederken şu ana kadarki en iyi derecesini de çıkardı. Bugün kendi mesafesinde koşacak olması ve iyi durumuyla çok iyi bir yarış yapmasını bekliyoruz. 


Son koşusunda dış kulvardan çıkan ve rakiplerinden fazla mesafe koşmak zorunda kalan 1 Take Charge Again, bu defa en iç kulvar avantajını en iyi şekilde kullanacaktır. 5 Stormy Boss, uzun mesafe yarışının ardından yatkın olduğu kısa mesafeye dönmesiyle ihmale gelmez.


4. KOŞU

Son startında güven veren GARNER STATE PARK, bu defa pistin en başarılı jokeyi ve antrenörü ile piste çıkacak. Bugüne kadarki iki koşusunda da kazanan atın bir boy gerisinde kalan  safkan çim piste yatkınlığı ile rakiplerinden epey önde.


5. KOŞU

1 INDIAN COUNSELOR hem üst gruptan geliyor hem de sevdiği çim piste dönüyor. Üç yarış önce çim pistte daha sert bir grupta kazanmıştı. Antrenörü de bu tarz yarışları çok seviyor.

Kısa bir istirahat döneminin ardından pistlere dönen 2 Digital Footprint, Aqueduct'ta iyi bir performans sergilemişti. O performansına burada da ihtiyacı var. Benzer yarışlarından birini yaparsa iddialı olacaktır. Dış kulvardan çıkacak olsa da 8 Bourbon Currency, başjokey Ortiz ile mücadelenin içinde olur. 


6. KOŞU


Bu pist ve mesafedeki son ikinciliğinde güven veren 1 CELTIC BROTHERHOOD, bugün iç kulvar avantajına sahip. O günden bu yana da idman pistinde çok iyi dereceler çıkardı. Rakiplerinden bir adım önde. 


7. KOŞU

6 FIBER OPTIC, son startında üçte üç yapmayı elinden kaçırdı. Formunu koruyan safkanın çalışmaları da harika. 5 Heir Ball, son ikinciliğinde Fiber Optic'in yaklaşık olarak 2 boy önünde bitirdi.  Bugün aynı performansı tekrar etmeye gayret edecek. 3 aya yakındır koşmayan 4 Royally Cool, daha üst gruplardan buraya gelen bir safkan.


8. KOŞU

Geçen ay 1100 metre mesafeli koşusunda biraz geç başlayan 6 NOWITNA RIVER, iki boy farkla dördüncü oldu. Bu kez 100 metre daha uzun mesafede koşacak olması akıllıca bir hamle. Jokeyi ile ikinci kez piste çıkacak olan safkan bu defa potoyu önde geçebilecek durumda.


9. KOŞU

Son startında burada çok az farkla kaybeden 6 AUGUSTA MOON, birinciliğin kapısını çaldı. Kısa mesafede koşacak olması da işine gelecek olan safkana Luis Saez'in binecek olması da bir başka artısı.

1 Sammie Sunshine'ın bugünkü rakipleri son 1200 metre mesafeli mücadelede karşılaştıklarından biraz daha denk. Kısrak 1600 metre mesafeye daha yatkın ve yarış kuma dönerse bu koşuyu kazanması işten bile değil. Favori olarak katıldığı son iki startında da geçilen 3 Bean Counter ile  daha zayıf gruplarda etkileyici performans sergileyen 5 Avenida Manana ikilisi de ihmale gelmeyecek isimlerdir.