SAFKANLAR HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİLER, BÜTÜN GALOPLARI, BÜTÜN YARIŞLARI VE BÜTÜN ATLARIN SON PERFORMANS PUANLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Galobu yazılı olmayan safkanların son yarışlarından sonra kayıtlı idmanları yoktur. ABD'de çoğu safkan çiftlikte hazırlanmaktadır.

1. KOŞU

Bugüne dek dört kez piste çıkan 7 WHIMSICAL TALE, iyi bir forma sahip ve bugün öncekilerden daha iyisini yapmak için piste çıkacak. 9 Maui Jane, bu mesafeyi seviyor. 3 Kottoncandy Kisses da ihmale gelmeyecek isimler arasında.
Son performans puanları ve son galopları:

(43) Kottoncandy Kisses:
(50) Whimsical Tale:
(63) Maui Jane: 800m- 53 çok rahat (2 Mayıs)

WİLL ROGERS'TA EN ÇOK YARIŞ KAZANAN JOKEY VE ANTRENÖRLERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

2. KOŞU

Kariyerine Oaklawn'da iki iyi yarışla başlayan 2 ROCKTHEPULPIT, son iki koşusunda hayal kırıklığı yarattı. El değiştiren safkan, yeni ilgililerinin nezaretinde ilk kez piste çıkacağı mücadelede, uygun grupta favori. Daha öncekilerden daha denk bir grupla koşacak olan 3 Big Headed Baby ve iyi durumuyla 9 Dave Jones ihmal edilmemelidir. 

Son performans puanları ve son galopları:

(20) Rockthepulpit: -
(51) Big Headed Baby: -
(59) Dave Jones:- 

WİLL ROGERS'TA HANGİ SAFKANLARIN FAVORİ, PLASE VE SÜRPRİZ İSİMLERİN HANGİLERİ OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

3. KOŞU

2 SEEING DOUBLE, üçte üç yapma fırsatını tepti. Ancak kaybettiği son yarışı 55 bin $ ikramiyeli bir açık yarıştı. may have failed in the hat-trick bid but she lost Safkan o gün 7 Polly Tiz ve 1 The One For Fun'ı gerisinde bırakmıştı. 8 Keena, grubun kalite atlarından olmasıyla göz ardı edilmemelidir.

Son performans puanları ve son galopları:

(61) The One For Fun: -
(65) Sppeding Double: -
(65) Polly Tiz: -
(69) Keena: -

TAMPA BAY'DA KOŞACAK OLAN SAFKANLARIN SON PERFORMANS PUANLARI, SON YARIŞ GALOPLARI VE HER AYAĞIN DETAYLI ANALİZİ İÇİN TIKLAYINIZ

4. KOŞU

Geçtiğimiz ay 1200 metre mesafede başarılı sonuçlara imza atan 1 RECORDER, oldukça güven veriyor. Safkan bugün bir kez daha birinciliğe uzanabilecek durumda. Son iki startında ikincilikte kalan 2 Young Hendrick ve daha önce daha iyi grupta kazanan 3 Platinum Nights favorinin hatasını kollarlar.

Son performans puanları ve son galopları:

(84) Recorde: -
(77) Young Hendrick: -
(77) Platinium Nights: -

BAHİS SİTELERİNİN WİLL ROGERS TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

5. KOŞU

10 SPECTACULAR TEMPER, geçen ay bu pist ve mesafede  6 boy farkla potoya uzandı. O koşusundan sonra burada başka bir safkanı favori önermek mümkün değil. Daha önceki yarışlarına nispeten önemli ölçüde daha zayıf rakiplerle buluşacak olan ve formu iyi olan 8 Bling Springsteen ise sonraki ihtimallerdir.

Son performans puanları ve son galopları:

(56) Bling Sprindsteen: -
(70) Spectecular Temper: -

THE SUN'IN GENİŞ YORUMLU TAMPA BAY TAHMİNLERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

6. KOŞU

Geçen ay bu pist ve mesafede kazanan 2 COMMUNICADO, bu mesafeye çıktıktan sonra aşama kaydetti. İstikrarlı safkan 1 Dial Em In ve  geçen hafta ikincilikte kalan 5 Tayla da mücadeleye dahil olacaklardır.

Son performans puanları ve son galopları:

(65) Dial Em İn: 800 m- 49.9 rahat (28 Nisan)
(59) Communicado: -
(53) Tayla: -

SERKAN YAŞAR'IN TAMPA BAY TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


7. KOŞU

9 Ari Gia, Eylül ayında 100 bin $ toplam ikramiyeli yarışta potoya önde uzanmıştı. Uzun zamandır koşmayan safkanın form durumu da iyi görünüyor. Ancak geçen ay potota 1 İma Discreet Lady'yi geçen 5 DRIP BREW,  gubün daha ön planda tuttuğumuz safkan. Ari Gia'nın ekürisi 6 Tee Em Eye da eskiye nazaran daha denk rakiplerle koşacak olan bir isim.

Son performans puanları ve son galopları:

(92) İma Discreet Lady: -
(93) Drip Brew:
(83) Tee Em Eye: 1000m- 1.01.4 çok rahat (25 Nisan)
(96) Ari Gia: 800 m- 48 çok rahat (28 Nisan)