NALKAPON ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Bugün gücümü çok kullandım. Biraz dinlenmem lazım yeğenim. Bültenler zor, ikisine de çok çalıştım haberin ola. Artık cebimizi şişirip borçlarımızı kapatmamız lazım. Bakkal isyanda, ganyancı suratını asıyor. Faturalar şişti. Senin de derdin büyük yeğenim. 

Çaykur Rıza ikramı kesti. Gücümün zayıfladığını düşünüyor. Ben olmasam darabayı indirip gidecek haberi yok. Her akşam söğüşlediğim emekli takımı olmasa meteliğe kurşun sıkacak. Kendimi başka kahveye transfer etmem an meselesi. 

Neyse yeğenim sana diyeceklerim bu kadar. Zaten İstanbul bülteninde gerekli uyarılarımı yaptım. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

DIDONATO Katıldığı iki yarıştan da ikincilik ile ayrılan safkan düzlük üzerinde etkili sprint atarken dikkat çekmişti. Bugün sert rakiplerine olmasına rağmen sprint mesfesini ayarlayabilirse koşudan birinci olarak ayrılacağını düşünüyorum. İlk bankom..

HUMBARA Daha sert rakipler arasında iyi koşuları mevcut olan safkan bugün temposu düşük gidecek yarışta kendisini tanıyan ve daha önce birincilikler elde ettiği jokeyi S.Boyraz idaresinde günün ikinci bankosudur. 

RUNNER BULL Bir yarış görüp eksiklerini tamamlayan safkan sert rakiplerine rağmen ilk atım olacak. Urfa pistinden çok dinç şekilde buraya gelen ORADINARIO sevdiğiAdana pistinde ikinci atımdır. Eküri avantajı bulunan formda isim KREACHER bu ayak için yeterli olacaktır..