1. KOŞU 

Bu pist ve mesafedeki yakın ara dördüncülüğünden sonra yaptığı çalışmalarda formunu önemli derece ilerlettiği görülen 7 I AINT TELLIN, bu koşudaki en ilgi çekici safkan. 23 kez piste çıkıp yalnızca 1 kez kazanan 8 No Regret, son ikinciliğinde bu pistteki en iyi derecesini gerçekleştirdi. Aynı performansı tekrarlarsa çok şanslı olur. Geçen ay iki boy farkla rahat bir birincilik elde eden 4 Agripino, bugün rakipleri sertleşmesine rağmen iddialılar arasında. 
2. KOŞU

Son dördüncülüğü pek iç açıcı olmayan 5 TITHED, bugün klas düşürdü ve daha denk rakiplerle koşacak. Bugüne kadarki yedi koşusunda beş kez ilk üçte yer bulan safkan bugün de bu geleneği bozmayacaktır.
3. KOŞU

Bu sezon %28 kazanma yüzdesine sahip olan Michael Stidham antrenesinde üçüncü kez piste çıkacak olan 5 JAGANDA, klas düşürdü. Safkan son startında dışarılardan gelmek zorunda kalmasına rağmen iyi performans sergilemişti. 9 Eyes Of Glory de tıpkı Jaganda gibi klas düşürerek bu defa daha denk bir grupla mücadele edecek olan safkanlardan. Mart ayından bu yana etkili çalışmalara imza atan safkan mücadelenin içinde olmaya aday. 4 ay sonra yeniden pistlere dönen 7 Appraised, daha sert grupta başarılı yarışlar yapmış olmasıyla bugün iyi bir geri dönüş gerçekleştirebilir.

4. KOŞU

En iç kulvardan çıkacak olan 1 UNBRIDLEDMOONLIGHT, ilgi çekici bir safkan. Uzun aradan sonra pistlere dönen safkan, ilk koşusunda çok sert bir grupta mücadele etmişti. Bugünkü rakipleri çok denk ve antrenörü Bernell Rhone, bu tip tercihler yaptığında her zaman başarılı oluyor. Son koşusu 1400 metre olan ve bu mesafeye daha yatkın duran 2 America's Queen, kısalan mesafeye ilaveten iç kulvar avantajına da sahip olmasıyla iddialı olacaktır. Başarılı olduğu kum piste geri dönen 5 Foot Rub Love ihmale gelmez.

5. KOŞU

Son koşusunda Gulfstream'de yakın ara beşincilik elde eden 3 PROJECTED, yeniden form tuttu. Derece olarak buradaki rakiplerinden çok farklı duran safkan, daha önce çok daha sert rakiplerini geçmişti. Bu pist ve mesafede kazandığı yarışın ardından devam eden formuyla 6 Power Walker, favorinin en ciddi rakibidir. Power, Şubat ayından bu yana koşmasa da hazırlıklarının çok iyi olduğunu söylememiz lazım. Bugün biraz dış kulvardan çıkacak olsa da 10 Quality Step, de dikkate değer bir isim.
6. KOŞU

Tampa Bay'daki yarışlarında tabeladan hiç düşmeyen ve iki kez de birincilik elde eden 1 BLAZING BROKE, o gün dışarılardan dolanmasına rağmen etkileyici bir performans sergiledi ve çok az farkla kaybetti. Jokeyi Antonio Gallardo da son günlerde bindiği atların %50'si ile kazandı. İkiliden iyi bir yarış gelecektir. Yarışlarının büyük çoğunluğu çim pistte olan 5 Luna, bugün daha uygun rakipler tercih etmişe benziyor. Safkan kum piste uyum sağlayabilirse başarılı olacaktır. 6 Fun Paddy de form tutan safkanlar arasında olmasıyla ihmale gelmeyecek bir isim.
7. KOŞU

10 FASHION MO, bu pist ve mesafedeki ilk koşusunda yakın ara bir ikincilik elde etti ve güven verdi. Antrenörü Correas'ın hazırladığı safkanlar ikinci yarışlarında çok başarılı oluyorlar. Hazırlıkları da etkili olan Fashion Mo, favorimiz. Benzer bir grupta üçüncülük elde eden 4 Tomorra'nın formunda önemli gelişmeler var. 3 Pau Hana ve 9 All Others Follow da çok hazır durumdaki atlar.