GULFSTREAM ERKEN BAHİS ORANLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

1. KOŞU


5 FLYING FINISH, çok ilgi çekici bir safkan. Bugün başjokey Ortiz ile koşacak ve ekürinin kısa mesafe atlarıyla kazanma yüzdesi çok fazla. Safkanın annesi de bu seviye yarışlarda birçok defa bitiriş çizgisini rakiplerinden önde geçti. Bu yarış da bu safkan için pek zorlu değil. Benzer bir yorum 6 Getthe Muny Bernie için de yapılabilir. Bu yarış için çok iyi hazırlanan safkanın ekürisi de bu mesafe yarışlarında çok başarılı. Son koşusundaki üçüncülüğü ile 2 Sir Khan, bu safkanların hatasını kollar.

2. KOŞU

1 CONGRATS THAST, bu pist ve mesafedeki son ikinciliğinde 11. kulvardan çıkıyordu. O gün son metrelerde iyi mücadele eden safkan, son metrelere doğru biraz zayıfladı. Bugün en iç kulvardan çıkacak olması çok büyük bir avantaj. 10 Wild One Forever, formda safkanlar arasında ve bugün son yarışlarına nispeten biraz daha denk grubu yakaladı. 11 Hudson Overpass da Aqueduct'taki son altıncılığına göre daha zayıf rakipler bulan bir isim. Son koşusu kötü olsa da bugün formunda ilerlemeler görünen 12 Poppy's Destiny de şans bulabilecek safkanlar arasında.


3. KOŞU

Henüz ikinci koşusunda etkileyici bir birinciliğe imza atan 3 TOFFEN, bugün daha da iyi koşacaktır. Çünkü o gün dış kulvar dezavantajı vardı ama bu defa üçüncü kulvardan çıkacak. Bu grup o günkülerden daha sert ama mesafeyi çok seven safkana daha iyi bir performans sergilemeye aday. Bu yarış öncesi çok iyi derecelerle hazırlanan 2 Tournesol'un son koşusu görmezden gelinebilir. Bu pist ve mesafede yarış kazanan safkan iyi jokey ve antrenöre de sahip. Son koşusunu kazanan 5 Days Of Spring, bugün benzer seviyede rakiplerle koşacak olmasından ötürü şansı olanlardan.


4. KOŞU

Daha uzun mesafedeki üçüncülüğünde çok iyi bir derece çıkartan 2 TOKEN, o gün yapabileceğinin en iyisini yapmamıştı. O günden bu yana çok iyi çalışan safkan, yeniden kendi mesafesin ve grubuna döndü. 3 Estilo Talenteso, şimdiye kadar bütün yarışlarında ikincilikte kaldı. Kapalı gözlük takısını sürdüren safkan bugün yarışı önde bitirebilecek durumda. 1200 metre mesafeli son koşusunda kazanan atın bir buçuk boy gerisinde üçüncü bitiren 6 Guazza, bu defa Ortiz ile koşuyor olmasından ötürü iddiasını arttıran atlardan.


5. KOŞU

5 HENNY'S TREASURE, çim pistteki yakın ara üçüncü olduğu koşunun ardından bulduğu denk rakipler arasında, o günden biraz daha iyi koşarsa kazanması işten bile değil. 6 Moon Eyes, son altıncılığında dış kulvarın bütün dezavantajlarına şahit oldu. Bugün daha iyi kulvardan çıkacak. 3 For Kicks'in son dördüncülüğü göz ardı edilemeyecek kadar iyiydi. Bugün iyi kulvardan çıkacak olan safkan tam mesafesinde iyi bir performans sergileyecektir.


6. KOŞU

5 VELVET CRUSH, 8 boy farkla kazandığı yarıştan sonra bir müddet ara vermişti. Yapmış olduğu hazırlıklar safkanın çok hazır olduğunu gösteriyor. Nefes yönünden etkileneceğini düşünmüyoruz. Son iki koşusundan da galibiyetle ayrılan 8 Boerne, 1200 metre mesafeli son koşusunda rakiplerine 7 boy fark atmıştı. Velvet Crush'ın en sert rakibi olacaktır.  İlk iki yarışını kazanan 3 Spanish Point, son koşusunda sıkışıp yol bulamamıştı.  Bugün rakipleri o koşusuna nazaran daha zayıf.

SAFKANLARIN SON PERFORMANS PUANLARI, SON GALOPLARI VE HER YARIŞIN GENİŞ ANALİZİ İÇİN TIKLAYINIZ

7. KOŞU

2 SUPER COURAGE, etkili bir birinciliğe imza atmış ve ardından muhteşem iyi bir ikincilik yapmıştı. O gün sonlarda biraz zayıflayan safkan, bu yarış öncesinde harika hazırlıklar yaptı.  Yakaladığı formu ve iyi durumunu sahaya yansıtabilirse geçilmesi zor.

Grup yarışta üçüncülük elde eden 6 Outshine, bugün kapalı gözlüğü çıkarttı. İlerleyen formuyla Super Courage'e zor anlar yaşatabilir. Genellikle tabelada yer bulmayı başaran 3 Devoted Kitten, son üçüncülüğünde benzer rakipler arasında iyi performans sergilemiştir. Bu pisti ve mesafeyi seven safkan, bu tarz gruplarda adını her zaman duyuruyor.