Bugün THE SUN, Gulfstream için yalnızca 3 ayağı yorumlamış ve Tampa Bay tahmini yayınlanmamış.

THE SUN GULFSTREAM AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 1 Teenage Kicks
2. KOŞU: 7 Silent Tiger
3. KOŞU: 5 Customerexperience
4. KOŞU: 3 Positive Phil
5. KOŞU: 3 Kid Bourbon // 2-6
6. KOŞU: 1 Envoutante // 2-12
7. KOŞU: 6 He Hate Me // 3-7

YORUMLAR

4. AYAK

Kazandığı tek yarış kum pistte olan 3 KID BOURBON, çim pistte de iyi yarışlar yapmasına karşın antrenörü Mark Henning, bugün yeniden kum pisti tercih etti. Ki o, ne zaman atlarıyla çimden kuma dönse başarılı neticeler alan bir antrenör. Son koşusunda biraz dışarılardan dolanmak zorunda kalmasına rağmen ikincilik elde eden safkan, bu kez sevdiği pistte koşacak olmasıyla birinciliğe uzanabilir. 

Sophie Jr, bu koşuya iki safkanla katılıyor: 2 Over Deliver, 6 Gump. İki yarış önce bu mesafede kazanan 2 Over Deliver, üst üste iki yarış kazandıktan sonra son koşusunda kazanan atın 3 boy gerisinde bitirdi. Gump ise son startında 1400 metrede iyi performans sergilemişti. 


5. AYAK

Kum pistte kazandığı yarışın ardından yeniden çim piste dönen 1 ENVOUTANTE, bugün kazanmaya çok yakın duruyor. Henüz üç yarış koşan safkan, katıldığı mücadelelerde bundan sonra daha iyisini yapabileceğini gösterdi. 

Tam kardeşi Grup 1 galibi olan 2 Highland Glory, 1600 metrede maidenden çıktı ve uzayan her mesafe de işine gelecek gibi duruyor. Favori olarak katıldığı son koşusunda hayal kırıklığı yaşatan 12 Seducer de uzun mesafeli bu mücadelede, başjokey Ortiz ile farklı bir performans sergileyebilir.


6. AYAK

10. kulvardan çıktığı yarışta yakın ara üçüncülük elde eden 6 HE HATE ME, bugün daha denk rakiplerle piste çıkacak. Bugüne dek en iyi performanslarını sergilediği mesafe olan 1400'e dönen 3 Network Effect, daha önce grup koşularda yakın ara kaybetmişti. Sezon başında birincilik ikramiyesi 121.000 $ olan açık yarışı kazanan 7 Noble Drama da iddialı safkanlar arasında.