1. KOŞU

Kum pistte 10 boy farkla kazandığı maiden yarışın ardından 1000 m çim pistte hiç etkili olamayan 3 KHOLSTOMER, yeniden sevdiği pist ve mesafede koşacak olmasıyla tartışmasız favori. Benze bir yorumu 2 Indy Rıde için de yapabiliriz. O da maidenden uzak ara fak yaparak çıkmış ve ardından çim pistte kötü koşmuştu. Sezonun en iyi jokeyi ve antrenörü ile 5 Relishment da ihmale gelmez.

2. KOŞU

3 IVORYSGOLDSTREASURE, ilk defa kum pistte koşacak ancak çim yarışları umut vericiydi. Rakipleri zayıf olmasına rağmen favori çıkmaması ilginç. Bu pist ve mesafedeki son koşusunda kariyerinin en iyi performansını sergileyerek ikincilik elde eden 6 R D Blesssing, dış kulvardan çıkacak olsa da bu onun iyi bir yarış yapmasına engel değil. İç kulvardan başlayacak olan ve daha önceki yarışlarına göre önemli ölçüde zayıf rakiplerle koşacak olan 1 Timeless Di de mücadelenin içinde olacaktır.

3. KOŞU

Son kısa mesafeli koşusunda etkili bir ikincilik yapan 2 DRIVE IN, uygun koşulların bir araya geldiği mücadeleden birincilik çıkarmaya çok yakın. 1600 metre mesafede katıldığı son koşusuna göre rakipleri daha da zayıflayan 3 Ettaplace, antrenörü %37 kazanma yüzdesine shaip olan ve yarış galopları çok etkili olan 4 Ralli Kim, favorinin hatasını kollayacaklardır.

4. KOŞU

Son koşusunda benzer grupta iki boy farklı birincilik elde eden ve bugün iç kulvar avantajını da ele alan 1 DRILSS LIL MAN, bugün mesafe 100 metre daha uzasa da koşunun en şanslı ismi. Buradaki rakibi 2 Resident'in, 3 boy farklı önünde bitirerek kazandığı koşuda görüntüsü çok iyi olan 3 Johnny U, bugün benzer bir performansı tekrarlayabilecek durumda. Son koşusunda kazanmaya çok yaklaşan 4 Amelia's Wild Ride da ihmale gelmez.

5. KOŞU

Orjin olarak kısa mesafeye çok yatkın olan ve sezon başında Grup 3 koşuda koşan 2 BRAZEN BETSY için bu yarış oldukça uygun. Uzun aradan sonra piste çıktığı son yarışının ardından formu da ilerleyen safkan kazanacak durumda. İki yarış önce 1400 metre mesafede kazanan 1 Konza Kandy, uzun mesafeli son koşusunda çok etkisiz kalmış olsa da bu mesafeleri çok seviyor. Start aldığı dört yarışın ikisini kazanan 3 Proposition, son dördüncülüğünün ardından ilerleyen formuyla şanslılar arasında.

YABANCI YARIŞLARIN DA KRALI OLAN SERKAN YAŞAR'IN CAZİP BANKOLU TAHMİNLERİNE BAKMAYI UNUTMAYIN!

6. KOŞU

Son koşusunda iki boy farkla dördüncülükte kalan 3 SILVER TUNES, o gün en iyi yarışını taptı. Önemli ölçüde daha zayıf rakiplerle koşacak olması onu ön plana çıkarıyor. Kolay kazandığı yarışın ardından vites yükselterek daha sert bir gruba gelen 4 Stop War, bu yarışa çok iyi hazırlandı. Gulfstream'de bu mesafede güzel bir yarış kazanan 8 Buckys Drama ile son olarak Hawthorne'da yarış kazanan ve o günden beri koşmayan 5 Honey Mug da dinçlikle iyi koşabilir.

SAFKANLARIN SON GALOPLARININ, SON RESMİ YARIŞ PERFORMANS PUANLARININ YER ALDIĞI GENİŞ YORUMLU AT THE RACES TAHMİNLERİNE BAKMAYI UNUTMAYIN! - OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

7. KOŞU

9 KATIEE FALONA, bugün 9. kulvardan çıkacak olsa da bununla baş edebilecek kaliteye sahip. İki koşu öncesinde üçüncü bitirdiği yarışta beşinciliğe atılan safkan, benzer bir yarış yaparsa çok etkili olur. Son koşusunu üçüncülükle tamamlayan ancak bu kez 10. kulvar dezavantajına sahip olan 10 Upper Charlize Ds, son koşularında tabelada yer alamasa da 4 Mighty Electra, daha önce benzer gruplarda iyi yerlerde bitirmişti. Dördüncü kulvar avantajı olan safkan zayıf rakiplerinin arasından sıyrılabilir.

THE SUN'IN GENİŞ YORUMLU GULSTREAM TAHMİNLERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ