1. KOŞU

Geçen hafta da start alan ve koştuğu son iki yarıştan da ikincilik çıkartmayı başaran 4 OUR MUSKEETER, bugün koşunun en iddialı ismidir. Terang Hipodromu'nda yumuşak pistte dördüncülük elde eden 6 Telekinesis, bugün daha iyi bir yarış yapabilir. Rakiplerinde göre birkaç kilo avantajı bulunan ve 24 hafta sonra piste çıkacak olan 8 Jacin Talee de mücadelenin içinde olmaya çalışacak isimlerden. Uygun kilosuyla 7 Helen's The Boss da ihmale gelmez.

2. KOŞU

Mornington'daki son koşusunda ikincilik elde eden 4 DEPONENT'in bugün daha iyi koşmasını bekliyoruz. 32 hafta sonra pistlere dönecek olan 6 Down Under Dancer, son dört koşusunda üçüncülük elde eden ve altı gün önce de piste çıkan 2 Vladking ile ilk defa piste çıkacak olan 3 Blacktown, favorinin hatasını kollayacaklardır.

3. KOŞU

Son üç koşusunda da ilk üçte olan ve Pakenham'daki son koşusunda yumuşak pistte ikincilikte kalan 9 MISALLURE için bu yarış büyük nimet. Rakiplerinin biraz şansa ve hıza ihtiyacı olacak. Pakenham'daki son koşusunda beşincilikte kalan 1 Oneforbrothers, iğdiş edilecek olan 6 Paris Pike, uzun ara sonrası piste çıkacak olsa da Mornington'daki üçüncülüğü ile 2 Rippa Choice, favorinin kötü koşmasını bekleyecek olan safkanlardır.

4. KOŞU

Cranbourne'daki son koşusunda yarım boy farkla kaybeden ve son beş koşusunda dört kez ilk üçte yer bulan 5 DANCE READY, Bonne Geisha'nın da yarıştan çıkmasıyla ilk sırada düşünülmeli. İkinci startında Sale Hipodromu'nda üçüncü olduğu yarışıyla 8 Royal Admiral ve Pakenham'da katıldığı son koşusunda çok sürpriz durumdayken üçüncülük yapan 9 Veto, biraz daha iyi koşarsa iddialı olacaktır.

Koşmayacak olan atlar: 10 BONNE GEISHA

5. KOŞU

Çok yumuşak pistte katıldığı iki yarışta bir birincilik elde eden ve son koşusunda Kilmore Hipodromu'nda harika kazanan 3 DEELBRAKA, favorimiz. Ballarat'ta maidene veda eden ve bu kez daha hafif kiloyla koşacak olan 10 Our Guardian Angel, ihmal edilmemeli. Pakenham Park'taki iki yarış kazanan ve çok yumuşak pisti çok seven 6 İnfluential Girl, 19 hafta sonra pistlere dönecek olan 2 Zouys Comet sonraki ihtimallerdir.

Koşmayacak olan atlar: 5 SİCKENNİNG 

AT THE RACES'IN GENİŞ YORUMLU GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

6. KOŞU

Pakenham Park'ta kazandığı maidenden sonra formunu muhafaza eden 6 OFFICE JIM, bugün de benzer bir sonuca imza atabilir. Bendigo'daki son yarışı fena olmayan 3 Mrs Bignell, bu tarz yarışları seviyor. Son koşusunda Kyneton'da favori olarak koşan ancak yarım boy farkla kaydeben 10 Sweeping The Board ile bugün her zamankinden daha uygun rakiplerle koşacak olan 8 Call Me Shamus da iddialı olacak isimlerdir. 

TJK PDF PROGRAMA SON - AVUSTRALYA AT YARIŞI PROGRAMI (YARIŞ VİDEOLARI, DETAYLI DERECELER)

7. KOŞU

Geelong Hipodromu'nda katıldığı son koşusunda çok az farkla kaybeden ve son altı yarışında dört kez tabelada yer bulan 1 EAGLE RIDE'ın bugün daha iyi bir performans sergilemesini bekliyoruz. Son yedi koşusunda dört kez plase yapan 10 Kootara, bu grupta ihmale gelmez. Kyneton'da yarış kazanıp gelen ve iç kulvar avantajı bulunan 2 Magne Spirit ile son altı koşusunda dört kez plase yapan ve bugün kilosu biraz daha uygun olan 9 Angel Lass da yarış içerisinde şans bulabilecek safkanlardır.

PAKENHAM JOKEY ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

8. KOŞU

Bugün Triton Rising'in koşmayacak olmasıyla Pakenham'da kazandığı son koşusundaki görüntüsüyle 2 HOT REWARD, ön plana çıkıyor. 8 Marcada ve 4 Carmen Sandiego bu safkanın kötü koşmasını bekleyecekler.
Koşmayacak olan atlar: 1 TRITON RISING